Forum

Wnętrza - Sypialnia

Fototapeta do sypalni

Bartekon79

Witam pięknie, co sądzicie o przyklejeniu takiej fototapety http://sklep.foteks.pl/fototapety-6-Bestsellery-wf1688-Teczowy-portret-dziewczyny.html na przeciwko łóżka, by rozpalić zmysły i podkręcić atmosferę w sypialni? Chcę zrobic taką małą niespodziankę mojej żonie.

Darly

Fajna, ale pewnie jest szansa, by znaleźć trochę tańsze.

NinaT

Średnio mi się ten pomysł podoba;)

BellaStoria_pl

Moim zdaniem takie panele 3D w sypialni to lekka przesada i tutaj w zupełności wystarczy ciekawy motyw fototapety nad łóżkiem czy całą ścianą,bez dodatkowych urozmaiceń. www.BellaStoria.pl

EwaMialko

fototapeta ciekawa, ale nie jestem pewna, czy taka fototapeta rozpali zmysły kobiety. Poszukałabym czegoś ciekawszego. Duzy wybór i fajną jakość ma FotoDruk.pl

Rych11

Fototapety są ok, ale muszą tworzyć klimat w sypialni, panele 3D są fajne do większej sypialni.

piotr952

Nawet nie jest zła taki trochę Andy Warhol jednak nie wiem czy akurat jakaś inna kobieta na ścianie nawet w wydaniu artystycznym rozpali te zmysły w Twojej żonie. Może poszukaj czegoś bardzo minimalistycznego ale jednocześnie sensualnego. Coś co mówi wszystko ale nie wprost. Spróbuj może w www.fototapety-sangraf.pl tam jest spory wybór. Ja mam w sypialni akurat czarno-biały kadr z teledysku Depeche Mode no i działa na zmysły ;)

stokrotka1623

Jak dla mnie nie ma szału, zbyt jaskrawa, krzykliwa i mało romantyczna. Nie jestem zwolenniczką tapet:)

Daga15

Najlepiej chyba skorzystać z własnego zdjęcia, a nie z gotowej propozycji. W Internecie znajduje się wiele kreatorów, poniżej znajdziesz jeden, w którym tworzyć można naprawdę duże rozmiary fototapet: http://deeco.eu/category/fototapety-fototapety-xl

BellaStoria_pl

Ja ponawiam pytanie czy aby na pewno fototoapeta to dobre rozwiązanie jako dekoracja ścian w sypialni,czasem na siłę wcale nie trzeba niczego zmieniać,wystarczy tylko dać ładny,jasny kolor oraz ciekawe meble z dekoracjami aby wszystko do siebie idealnie pasowało. BellaStoria.pl

danciowa

Jak szukałam fototapety do pokoju dziecięcego natrafiłam w Bimago na sliczne fototapety z krajobrazami, motywami zwierzęcymi czy naturą. Moim zdaniem coś takiego do sypialni by pasowała (www.bimago.pl )

BellaStoria_pl

I na jaki wzór ostatecznie padło? Bo jeżeli zwierzęcy to też musi być on odpowiedni do koloru mebli czy łóżka,pamiętajmy o tym.Z tych fajnych i ciekawych dekoracji zwróć uwagę również na stylowa i ciepłą pościel,którą znajdziesz na BellaStoria.pl

wawa111

Fajne wzory na ścianę widziałem tutaj http://art-newmedia.com/blog/wzory-na-sciane/ obecnie jestem na etapie przeglądania bo remont planujemy dopiero na wiosnę...

Basia33e

W takim razie myślę, że powinniście zajrzeć jeszcze do sklepu internnetowego SW-Decore ( swdecore.pl) ponieważ mają naprawdę szeroki wybór wysokiej jakości fofotapet wykonanych na fizelinie (która maskuje drobne niedoskonałości na ścianie), a dodatkowo jest drukowana w rozdzielczości FullHD (aż 600 dpi). Nam bardzo podobają się motywy miast w tym główine Rzymu. W sypialni powinna wyglądać naprawdę fajnie :)

rozwidlak

Ja wiem klimat ogólnie w domu jest bardzo ważny, ja jak urządzałam swój dom dużo fajnych inspiracji znalazłam w: inbook.pl/projektowanie-wnetrz-lofty-mieszkanie-i-praca-san-martin-macarena jedna z najlepszych propozycji z insiracjami.

plota

My sobie z mężem kupiliśmy taką ciemną fototapetę z nowoczesną grafiką bo chceliśmy koniecznie urządzić sypialnię w stylu nowoczesnym. Mamy ją za łóżkiem na całej ścianie, jest ciemna, prawie czarna dlatego resztę ścian pomalowaliśmy na neutralny biały kolor z kremowym pigmentem Ziarno Sezamu który znaleźliśmy w kolekcji kolorów świata duluxa. Ramę łóżka mamy metalową tak żeby style pasowała :)

HomeRoyal

Moim zdaniem warto, ponieważ fototapeta zapewni nam również fajną i ciekawą dekorację ścian w każdym pokoju. Na plus na pewno ich cena, są nie drogie i spełnią swoje zadanie.

HomeRoyal.com.pl

beja06

W salonie mamy fototapetę, ale w sypialni nie zdecydowaliśmy się na takie rozwiązanie. Jedna sypialnia to zupełnie co innego, no chyba, że jest mega duża. Mamy normalnie pomalowane ściany, a przy łóżku powiesiliśmy śliczny, duży obraz, który wyszperałam w jagodowymkocie. Tak swoją drogą możecie zerknąć, maja spory wybor.

bartkowa2

Fototapety są dobry rozwiązaniem, ktore podkreśla charakter wnętrza, chociaż tez nie warto przesadzać z oryginalnością, żeby taka dekoracja nie znudziła nam się po kilku tygodniach czy miesiącach. Ja bym wybrała może mniej krzykliwy i oryginalny motyw, ale taki, który będzie pasował do naszej wizji pokoju przez przynajmniej kilka lat. I sposoba się wszystkim lokatorom - takie niespodzianki czasami nie są najlepszym prezentem :D

4homeSTORE

W sypialni najlepiej użyć stowanowanych wzorów i kolorów, chociaż znam takich, którym czerwień w sypialni nie przeszkadza.... ale to są wyjątki.Meble te według mnie powinny byc miękkie , tapicerowane - po prostu przytulne. M?ozena użyć np. ławek tapicerowanych do podkreślenia charakteru wnętrza. Jest to dobry soltier i do tego proaktyczny. Osbiście mogę polecić sprawdza się. Pozdrawiam Aneta

https://4home-store.pl/pl/c/Lawki-do-przedpokoju%2C-salonu%2C-sypialni/117

Odpowiedz w temacie

Fototapeta do sypalni

Edytuj wypowiedź

Fototapeta do sypalni

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja