Forum

Wnętrza - Gabinet

Gabinet psychologa - jakie meble?

PanTercjusz

Wiem, że praca psychologa rzadko wygląda jak ta na hollywoodzkich filmach, ale jednak jakieś klasyczne wyposażenie do gabinetu psycholog musi mieć. Nie wyobrażam sobie, że taki http://www.znanylekarz.pl/ranking-lekarzy/psychologia polecany na forach czy w necie ogólnie miał w swoim gabinecie meblową kiszkę. Jaka kozetka? Jakie biurko, fotele? Jaka kolorystyka wnętrza? Jak uwazacie? Gdzie czulibyście się na tyle komfortowo, by rozmawiac z obca osoba o swoich problemach?

triss_pl

Wydaje mi się, że po pierwsze pokój nie powinien być przesadnie duży, żeby rozmawiający nie musieli do siebie głośno mówić - to dodawałoby otuchy. No i jeszcze jedna rzecz - raczej wszystko nie powinno być białe albo czarne - prędzej jakieś brązy i zielone kolory - uspokajające i wyciszające:)

fantaZmagoria

Mnie taki gabinet widzi się w ciepłych kolorach z wygodnymi meblami tak aby całość sprawiała wrażenie przytulnej. Wydaje mi się, że w takim wnętrzu większość ludzi czuje się lepiej niż w modernistycznie urządzonej przestrzeni.

gorczyca

Związku z tym że twoi pacjenci zazwyczaj siedzą bądź leżą proponuje meble skórzane.Zobacz firmę Gala Collezione polska firma produkująca dobrej klasy meble

Wiola02

Do takiego gabinetu sam psycholog powinien wiedzieć jakie meble będą miały najlepszy wpływ na pacjentów. ________________ http://oprocentowanielokat.com.pl

propek123

Dobrze oceniam meble metalowe kupione od Limesto – limesto.pl. Całe biuro mam zaaranżowane ich rzeczami, no może poza fotelami. Ale poza tym – biurka, szafki, regały, czy szafa wzmacniana od nich. Rzeczy wykonane z dbałością o szczegóły, nie ma jakiś wyszczerbionych elementów, czy jakiś innych niedoróbek.

HomeMarta

Ja proponuję zajrzeć tutaj: Mają sporo mebli w stonowanych kolorach, designerskich i bardo dobrej jakości... https://homewareoutlet.pl/

SuperSofa

Jesteśmy polskim producentem mebli. W naszej ofercie posiadamy różnego rodzaju meble wypoczynkowe najwyższej jakości - między innymi nowoczesne narożniki, stylowe sofy, fotele oraz komplety wypoczynkowe. Zapraszamy na super-sofa.pl lub do naszego salonu stacjonarnego, który znajduje się w Ośnie Lubuskim. Pozdrawiamy serdecznie, Super-Sofa

Fotelkom_pl

W gabinecie psychologa poza fotelem proponuję też wygodną sofę rozkładaną, na której będzie można nie tylko wygodnie usiąść, ale i położyć się i zrelaksować :) Fotelkom.pl

urzadzamdom

Ja ostatnio trafiłam na poduszki dekoracyjne w serwisie www.dwiesiostry.eu - są naprawdę śliczne i można je dopasować do dowolnego wnętrza kuchni :) Polecam!

Odpowiedz w temacie

Edytuj wypowiedź

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja