Forum

Wnętrza - Łazienka

Haczyki samoprzylepne

Posty: 151
Danis33

Witam, chciałbym w łazience mieć haczyki samoprzylepne, tylko nurtuje mnie pytanie jak jest z ich wytrzymałością, czy nie będą się odklejać? ktoś może się wypowiedzieć w tym temacie?

Posty: 142
Weig

Hej, ja posiadam takie haczyki w łazience, są bardzo wytrzymałe, nawet 2kg przedmioty potrafią utrzymać. Ja mam od tesa, poczytaj tutaj o nich https://www.tesa.com/pl-pl/konsument/mocowanie-i-wieszanie/haczyki-samoprzylepne

Haczyk samoprzylepny to moim zdaniem dużo lepsza opcja niż wiercenie dziur w ścianie ;) szczególnie w łazience. Mocowanie jest bardzo łatwe, a jak później ściągałem taki haczyk to nie było żadnych śladów po nim pozostawionych.

Posty: 5
Monialipka

Ja niestety nie miałam tyle szczęścia do haczyków samoprzylenych w łazience. Przy wiekszej wilgoci, za każdym razem klej odpuszczał.. Testowałam chyba wszystkie dostępne produkty w dostępnym mi sklepach budowlanych i kiszka..

Posty: 151
Danis33

Też testowałem ostatnio kilka, kupiłem niedawno haczyki samoprzylene odhttps://www.tesa.com/pl-pl/ , dopiero te okazały się dobre.  Dzięki Weig za namiar. Zamocowałem je bez trudu, jest to bardzo łatwe. Udźwig naprawdę niezły.

Posty: 119
MariaWolek

Masa tego jest w marketach, ja kupiłam swoje w Pepco chyba i dają radę ;)

Posty: 142
Weig

Spoko, nie ma sprawy. Rzep w taśmie też daje radę jak coś. Chodzi mi o coś takiegohttps://www.tesa.com/pl-pl/konsument/mocowanie-i-wieszanie/rzep-w-tasmie , ostatnio testowałem to z bratem. Dobra do mocowania przedmiotów.

Odpowiedz w temacie

Haczyki samoprzylepne

Edytuj wypowiedź

Haczyki samoprzylepne

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.