Forum

Wnętrza - Pokój dziecięcy

Haftowane misie

wrzesnia35

Ajć -igła brrr nie moja działka nie tylko h awt ale i szycie ale pomysł świetny tylko i takie hawciki kosztowne b e da bo to praca ręczna .Pozdrawiam ja u kogoś podziwiałam takie piękne obrazy....ale musze pogrzebać ..a hafciareczka zna się na rzeczy..

wrzesnia35

o znalazłam Asam zajżyj do niej ...

wrzesnia35

Azyjko asam1 !! a i dzisiejsze wykopaliska ...tam sa prace ..piekne..

olka61

Azyjko śliczne te obrazki i pomysł bardzo fajny :) ja co prawda troszkę haftowałam ale to byłoooo bardzo dawno temu, nie wiem czy jeszcze potrafię, teraz to nie mam praktycznie w ogóle czasu na nic bo w tym czasie jak Ty będziesz na porodówce ja przed ołtarzem :D NoWinka już pisała ale zerknij do Asinty ma przez swoją mamcie zrobione cudne obrazki w salonie :)

Azja86

Dziękuję dziewczynki :) Czekam teraz na odpowiedź ze strony Bożenaska i jestem w kontakcie z Hafciareczką więc mam nadzieję, że z którąś z tych dwóch zdolnych kobitek dobiję targu :P

doors01

Trzymam kciuki za pomyśle rozwiązanie:) W ogólnym słowa znaczeniu:)

Azja86

Dziewczyny dziękuję wszystkim, znalazłam już zdolniachę, która wyhaftuje mi misie, dlatego WĄTEK UWAŻAM ZA ZAMKNIĘTY :)

dariaangel

szkoda ,ze nie umie haftować :( a obrazki super

Odpowiedz w temacie

Haftowane misie

Edytuj wypowiedź

Haftowane misie

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja