Forum

Wnętrza - Kuchnia

Ile kosztuje otwarcie własnego bistro

tajusta30

Mam niewielki lokal na oku i zastanawiam sie nad otwarciem własnego bistro bo zawsze wprost kochałam gotować.

Zastanawiam się tylko jakki to może byc koszt. 

helana

Na tej stronie jest opisane ile trzeba mieć kasy i jak otworzyć własną mała gastronomię:

https://www.goga-gastro.pl/blog/jak-otworzyc-mala-gastronomie-krok-po-kroku.html

Na pewno warto będzie się tutaj liczyć z kredytem albo z wyłożeniem własnych pieniędzy, dotacje raczej nie wystarczą.

Na początku moim zdaniem najlepiej otworzyć niewielki lokal, potem natomiast kombinować z wiekszymi lokalami. Jak zobaczysz, ze masz wzięcie i popularność. 

Dominika0l

W mojej opinii jeżeli planujecie otworzyć własny lokal gastronomiczny to warto jednocześnie zwrócić uwagę na dobór dobrej jakości opakowań jednorazowych, które będą ekologiczne. My zdecydowaliśmy się na współpracę w tym zakresie z firmą Slow Pack https://slowpack.pl/pol_m_Opakowania-na-wynos_Opakowania-ekologiczne-cateringowe_Opakowania-papierowe-252.html i naprawdę jesteśmy zadowoleni z podjętych decyzj, tym samym że klienci takie posunięcie również doceniają. Pozdrawiam i udanego biznesu życzę!

szmeiq

Bez problemu można właśnie udekorować ściany płytkami ręcznie formowanymi Vandersanden. To zamiast na przykład kamieni dekoracyjnych czy betonu achikektonicznego

mynameisluka

Zgadzam sie z tobą. Takie płytki Vandersanden widziałam już w kilku innych miejscach i nieźle sie sprawują. Piękny wygląd i 100% efektu dekoracyjnego

Odpowiedz w temacie

Edytuj wypowiedź

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja