Forum

Wnętrza - Kuchnia

Jak zaaranżować białą kuchnię?

bartjul1

Witam, może ma ktoś pomysł na aranżację kuchni? Pomieszczenie kuchni jest małe, około 15 m2 z dużym oknem. Meble będą rozłożone po dwóch stronach pomieszczenia - meble białe, gładkie w połysku z blatem w kolorze czerwonej śliwy. Na podłodze myślę położyć płytki w dwóch kolorach tj. ciemny brąz który będzie od strony mebli i środek beżowy. Ścianę vis a vis okna chciałabym zrobić w białej cegle, stół szklany z białymi krzesłami z ekoskóry, hmm i co dalej? W ogóle nie wiem w jakiej tonacji powinny być inne ściany, co położyć między meblami a blatem. Dodatkowo nie wiem w jaką tonację pójśc w brązy czy może kolory. Jeśli macie jakieś pomysły, proszę o pomoc.

szalona_j

Masz coś już zrobione, może wrzuć jakieś foto, łatwiej będzie coś powiedzieć.

bartjul1

no, właśnie wszystko jest na etapie prac, meble zamówione, ekipa przygotowuje się do prac; chyba nie zrobiłam tego od początku poprawnie, trzeba było pierwsze zrobić projekt; niestety dla mnie wyznacznikiem była biała kuchnia bo o takiej marzyłam, a nie pomyślałam o reszcie..:(

holyland

Spokojnie. Zawsze mozesz zostac przy białych ścianach i potem zmieniac kolor :) _________________ http://ziemiaswieta.blog.com/ oraz http://sanktuaria.wordpress.com/sanktuaria-europy/. Zapraszam!

interior

dwukolorowa podloga nie jest najlepszym pomyslem, zwlaszcza w niewielkim pomieszczeniu nie wiem, jaki styl chcesz miec w domu, wiec ciezko cos doradzic krzesla proponuje lekkie nie masywne - jesli to ma byc kat jadalny w kuchni

DecoRoom

Białe ściany i białe meble, to wcale nie wygląda wbrew pozorom źle. Nie dodawalibyśmy tu wielu kolorów. Warto pomyśleć nad charakterystycznym i pasującym do całości wykorzystaniu powierzchni między blatem a górnymi szafkami. Szkło, a pod nim tapeta, bądź fototapeta nada temu wnętrzu oryginalności. Poniżej link do przykładowej aranżacji w tym stylu. http://www.decoroom.eu/realizacje/mieszkanie-ul-pokorna-37m2/

bartjul1

dziekuję za rady; tak w efekcie kuchnia zostanie cała biała, między blatem a górnymi półkami raczej zdecyduję się na szkło. Opcja fotografia - zielona trawa dla kontrastu lub z tapetą ( tapeta wychodzi dużo taniej) no zobaczymy bo budżet się kurczy;

bartjul1

tutaj do interior - pomysł z płytkami w dwóch kolorach mówisz że się nie sprawdzi, tylko płytki w jednym kolorze = płytki ciemne i boję się że będzie lekko grobowo w tej kuchni i wszystko będzie na tych płytkach znać ?

interior

nie sadze, by bylo grobowo jesli wybierzesz ciemne plytki na podlage - piszesz, ze kuchnia bedzie cala w bieli do tego duze okno, wiec bedzie jasno calosc mozna ozywic czyms, co przyciagnie uwage np. moze byc to jakis element wyposazenia typu - ciekawe krzesla, albo interesujacy motyw dekoracyjny, faktura, kolor...itp jesli boisz sie, ze na ciemnych plytkach beda odznaczac sie wszelakie slady, plamy itd, to postaraj sie wybrac jakies w matowej wersji, albo o odpowiedniej fakturze, teksturze

bartjul1

do Interior; dzieki za radę, jutro sie wzystko rozstrzygnie jak ostatecznie zjawię sie w salonie z płytkami; juz się boję :)

Gumri

Biała kuchnia? - idealnie będzie pasować bielona podłoga z Barlinka.

berdnard
mojeoczysanadalzielone

Nie zgadzam się, żeby dwukolorowa podloga była złym rozwiązaniem. Wedlug mnie jest będzie to wyglądać ciekawie. Poza tym często w kuchni spotyka się dwukolorowe podloże (np w postaci szachownicy)

Magda_len_a
HityCenowe24_pl

W kwestii dwukolorowej łazienki,to przydałoby się kilka takich przykładowych aranżacji,aby zobaczyć jak się prezentuje. Jeżeli bedzie to na zasadzie kontrastu: czern i biel,lub też brąz-biel,to efekt może wyjść bardzo dobry. www.HityCenowe24.pl

Anna_Z

Magda_len_a świetne pomysły!

sexy28

Witam. Ja do kuchni polecam dobrze wyglądające zawsze;):) http://naszpieknydom.pl/ w stylu vintage i shabby shic - według mnie to będzie hit w wyposażaniu wnętrzach, bo na styl retro jest coraz większe zainteresowanie i zapotrzebowanie

TrendCenter_pl

Tutaj mogę się zgodzić,do tego typu kuchni w białym kolorze,warto dobrać inne ciekawe i zarazem kontrastujące ze sobą pod względem kolorystycznym dodatki. szeroki wybór znajdziecie na www.TrendCenter.pl

agnna

Piękna aranżacja kuchni w bieli: http://www.torusmeble.pl/5/galeria_kuchni_19

anka34

do bialej kuchni warto dac armature retro

Odpowiedz w temacie

Edytuj wypowiedź

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja