Forum

Wnętrza - Sypialnia

Jak zagospodarować ścianę w pokoju

Luuis93

Witam, chciałbym się poradzić, przeprowadzałem remont swojego pokoju i wymyśliłem sobie taka fototapetę na ścianę. Z początku miało nic na tej sciane nie stać ale teraz brakuje mi czegoś. W pokoju mam łóżko szafę komodę i biurko. Prosze o podpowiedzi jak mógłbym i czym taka ścianę zagospodarować. Najbardziej myśle nad jakaś sofa godz kanapa ze stolikiem. Tutaj link do galerii http://deccoria.pl/galeria,id,129428.html?utw=1 Ściana ma szerokość ok 3 m Pozdrawiam Lukasz

BellaStoria_pl

3 metry to trochę szerokości,więc spokojnie poza fototapeta na ścianie,możesz pomyśleć o łóżku ( kanapie lub sofie) oraz stoliku,lub biurku pod komputer czy laptopa jeżeli akurat z tego korzystasz. Jaki budżet łącznie chcesz przeznaczyć na ten cel? www.BellaStoria.pl

Luuis93

Ok 600 zł , biurko już jest w pokoju tak jak łóżko szafa i komoda

KateFotnart

fototapeta to bardzo dobry pomysł. zajrzyj na stronę www.fotnart.pl

Iklik_pl

Ja również zdecydowanie najbardziej przychylam się do fototapety z ciekawym i oryginalnym motywem,uważam że będzie to najlepszy pomysł na aranżację ściany w pokoju,szeroki wybór fototapet znajdziesz teraz na www.Iklik.pl

rampol

Może coś bardziej eleganckiego niż fototapeta? Zajrzyj tu: http://www.bruk-bet.pl/produkty/kamien-dekoracyjny

eMAGNAT

Fajny pomysł! Pamiętaj jednak by pozostałe ściany pomalować w odcieniu pasującym do tapety C31 grafitowy marmur byłby dobrym duetem dla wybranego przez Ciebie obrazu. Powodzenia! Pozdrawiam serdecznie, E-rzecznik Magnat

Timmy

Pewnie moje zdanie się nie liczy za bardzo, ale według mnie fototapeta wygląda nie najlepiej i raczej nie warto jest się na nią decydować. Jest też niepraktyczna.

KateFotnart

Jeśli nie fototapeta to polecam fotoobraz oraz strony www.drukujfoto.pl oraz www.fotnart.pl

Odpowiedz w temacie

Edytuj wypowiedź

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja