Forum

Wnętrza - Sypialnia

Jak zagospodarowac sciane w sypialni i dluga pusta sciane w kuchni?

Martusia1986

Mam pytanie, a konkretnie dwa, jak zagospodarowac wezglowie w sypialni (jak oswietlic), kolory w sypialni to ciemny braz i kremowy(taki przybrudzony), a drugie to co mozna dac na sciane w kuchni, ktora jest bardzo dluga i jest koloru zoltego. Zdjecia kuchni i sypialni mozna znalesc pod nikiem Martusia1986. Pozdrawiam

Artsciany

Pani Marto, Mieszkanie nabrałoby charakteru i duszy, gdyby te ściany ożywić przynajmniej kolorem. W sypialni sugeruję pastelowy metalizer (końcowy efekt - lekko połyskująca powierzchnia - rozświetla i powiększa optycznie wnętrze), a w kuchni polecam internsywny kolor (czekoladowy ze złotą/miedzianą patyną (tworzy klimat przez duże "K") lub pomarańcz(kuchnia będzie przytulniejsza) a może zielony groszek? (duuużo, duuużo świeżości); chyba, że kuchnia jest ciemna, wówczas proszę szukać koloru w pastelowych beżach, oliwkach, szarościach złamanych brązem, żółcią... Na tak pustej ścianie w kuchni pasowałaby także drobniejsza faktura. Kilka propozycji w moich galeriach. Mariusz Kołyszko

justi77

mam pomysł na sypialnie a konkretnie na oswietlenie. proponuje wneke nad lozkiem oswietlona halogenami. odcien swiatla moze byc lekko przycmiony bedzie fajny klimacik na wieczor

dario

Witaj. mam pomysły na twoje pytania jednak w formie pisemnej nie da rady żeby to pokazać, jak będziesz chciała kliknij to może na pocztę (w paincie itp), coś bym zakreślił. pozdrawiam

Martusia1986

Bardzo dziekuje za ciekawe propozycje postaram sie czesciowo sie do nich dostosowac. Pozdrawiam serdecznie

plastyk

proponuje plaskorzezby naprawde fajnie to wyglada. zapraszam do mojej galerii

Odpowiedz w temacie

Edytuj wypowiedź

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja