Forum

Wnętrza - Pokój dziecięcy

Jaką fototapetę wybrać do pokoju dziecka?

Kruk5

Jeżeli dziecko jest na tyle duże, że będzie w stanie samodzielnie wybrać tapety, można poprzeglądać z nim oferty na różnych stronach. Jedną ze stron oferujących fajne dziecięce tapety jesthttps://tapetuj.pl/category/fototapety-do-pokoju-dziecka

Rais

Najlepsza będzie fototapeta z jakimś dziecięcym motywem.

Misiek789

Do salonu bardzo fajne fototapety 3D sprzedają na fototap.pl. Ten efekt trójwymiaru jest wyjątkowo autentyczny, człowiek musi wręcz dotknąć ściany żeby się przekonać że tam naprawdę nic nie wystaje i wszystko jest płaskie ;-)

Majka789

Ja rónież polecam fototap mają mnustwo ciekawych wzorów.  

lotkarolka

hmmm może jakaś z postaciami z disneya? ewentualnie jakieś zwierzątka, kwiatki? to zależy co lubi ;)

moniaczekk

Może jakiś fajny motyw z bajki czy kreskówki? Myślę, że dziecku się spodoba

Matikos

Podoba mi się jak jest związana z zainteresowwaniami dzieciaka

orbital

Najlepiej będzie się wybrać z dzieckiem do sklepu, tak będziesz mieć pewność, że jemu też będzie się podobać, a o to chodzi ;)

Obral77
Ogólnie to ja kupiłem do pokoju dziecka takie klasyczne meble i zdecydowaliśmy się dodatkowo na ozdobę wybierając https://www.fototapety.shop/fototapety/do-mieszkania/do-pokoju-dziecka. Wydaje mi się, że to całkiem sensowna propozycja, bo jednak dzieci się dość szybko nudzą więc warto postawić na coś takiego co będzie można z czasem szybko zmienić i tutaj ze zdjęciem takich naklejek nie będzie problemu więc to sensowna opcja.
green_girl

Mi się bardzo podobają tapety w stylu retro.

KonradArch

Po raz kolejny na forum napiszę, żeby ich nie wybierać... Są tanie, ale pomyślcie o tym, jak szybko się nudzą, są podatne na uszkodzenia mechaniczne i plamy, nie mówiąc jużo ich późniejszym zrywaniu. Droga przez mękę. Expert Supermatt od Sigma Coatings pomaga co prawda zakryć te drobne niedoskonałości, ale jak trzeba się jeszcze bawić w dodatkową warstwę na ścianie to... no po prostu nie...

Malarz1987

Naprawdę nadal wybiera się fototapety i tapety ogólnie? Myślałem, że to rekwizyt przeszłości... Zgadzam się, że Sigma Coatings dobrze pokryje ich zerwanie, ale w pierwszej kolejności nie warto ich stosować.

Dominika0l

No to tutaj zdecydowanie mogę polecić Wam, żebyście wzięli pod uwagę ofertę przygotowaną przez SW-Decore u których znajdziecie świetny wybór propozycji w zakresie fototapet dla dzieci i podrzucam link https://swdecore.pl/kategoria-produktu/fototapety/dla-dzieci/ gdzie nam udało się znaleźć wersję "Fototapeta – Dinozaury" która muszę przyznać, że prezentuje się genialnie, a syn który uwielbia dinozaury z efektów po montażu był naprawde zachwycony :D

LadyD

Na samych fototapetach się nie znam, jednak na ich kładzeniu już owszem. Ja polecam produkt od Sigma Coatings. Niesamowicie mocny i można długo pracować na otwartym produkcie. 

Odpowiedz w temacie

Edytuj wypowiedź

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja