Forum

Wnętrza - Pokój dziecięcy

jaka podłoga lepsza?

gusiak

U mnie leżą panele - nie są za śliskie - a na panelachwykładzina - u młodszego ulice (na jego wyraźne życzenie), u starszego miękka, puszysta wykładzina dywanowa. Takie rozwiązanie daje ciepło, ale pozwala zadbac o higienę - wykladziny zawsze można oddać do czyszczenia, albo wytrzepać. Co do KOMFORTU - faktycznie rabat można wynegocjować, jak się kupi z montażem, to po rabatach czasem wyjdzie taniej niż cennikowa cena samych paneli, więc szkoda bawic się samemu. Jednak: - na panele czekaliśmy baaardzo długo - musiałam przekladac montaz całej kuchni, bo sie KOMFORT nie mógł dogadac w dziale zaopatrzenia - trzeba pilnować, jak wykonują usługę obszywania - mi odcięto nie tą część wykładziny, o którą prosiłam No ale za to przyjmują nie wykorzystane panele, jak się kupi za dużo - pod warunkiem, że są w ofercie i że sa w pełnych, nieruszanych opakowaniach. Summa summarum nie jest tragicznie.

gonja

Może tak się złożyło, ja nie czekałam wcale, a rabat to rzeczywiście jest duży i warto skorzystać z kompleksowej usługi.

robbek

jeżeli jest rabat, a usługa jest dobrze wykonana, to chyba warto rzeczywiście wziąć tą sieć pod uwagę. Przynajmniej ja wezmę :)

kordek

Ja mam panele i biały dywanik. Jak się zabrudzi wrzucam do pralki i gotowe. Gumowana wykładzina taka jak sie zakłada w klubah fitness jest tez dobrym wyjściem. Tylko trzeba myć a odpowiednim środkiem, żeby nie była śliska.

robbek

dywan nie jest w sumie żadnym problemem, wystarczy w miarę systematycznie go odkurzać i czyścić, a co jakiś porządnie wyprać. w komforcie można odkurzacz piorący za złotówkę wypożyczyć, więc jest pole do popisu :)

monicca

Naprawdę? A na jakich zasadach, to działa?

robbek

Wpłacasz kaucję 300 zł, pożyczasz odkurzacz za 1 zł i kupujesz środek do czyszczenie. Wydaje mi się, że to bardzo fajne rozwiązania dla kogoś kto nie ma odkurzacza.

gonja

Bardzo fajne, a i te płyny do prania są świetne, ja mam nawet kilka odplamiaczy od nich nie tylko do dywanu.

robbek

U nich jest bardzo dużo odplamiaczy - od rdzy, kawy, długopisów itp. Nic tylko plamy robić i odplamiać :)

camembert

skoro te środki czyszczące się u nich też kupuje to powiedzcie ile one kosztują. No i jak jest z tą kaucją? Zwrotna? w całości? Ja proponuję panele i dywanik. Argumentów za tym i za tym nie będę podawać, bo już sporo ich się tu pojawiło. Ogólnie dywanik przyda się, gdy dziecko będzie małe, panele sprawdzą się, gdy dziecko podrośnie i będzie wolało inną dekorację podłogi. http://www.okazje.info.pl/dom-i-ogrod/panele-podlogowe/ są na tyle uniwersalne, że niezależnie od ogólnych preferencji stylistycznych zdadzą egzamin. Gorzej z dywanikami, gdzie - wiadomo - wzór może się znudzić. Dlatego przyjęłabym strategię: panele z perspektywą na przyszłość i sezonowy dywanik a dywaników do pokojów dziecięcych jest cały ogrom! I jakie sympatyczne, kolorowe i milusie wzory! Sami zobaczcie: , coś dla chłopaków: i dla wszystkich fanów misiów :grin: !

kordek

Z tym praniem dywanów to rzeczywiście konieczność. Dziecko może go pobrudzic w szale twórczym, cos o tym wiem...moja Kasia jeszcze nie maluje i nie lepi z plasteliny, ale znajoma ma 2 córeczki- żywo srebro...Nie nadążyła jeżdzic do Komfortu po odkurzacz piorący. Obliczyła, że taniej ja wyniesie jak kupi sobie taki na własność. I wybrała odkurzacz piorący LG. Jak Ktos ma mniej wymagająca gromadkę to taki z Komfortu wystarczy...hihi

MagdaMalaMi

panele, w wykładzinie jest pełno roztoczy.

aranza

U moich pociech jest drewno i dywan, aby sie nie poslizgneły

bogna44

myślę, że zdecydowanie bardziej panele. na firmach się nie znam która lepsza, ale rózne oferty różnych producentów są w sklepie http://bel-pol.pl/offer/group/3/Panele zarówno stacjonarnie jak i online. montaż też zapewniają i zawsze jest sporo spoko promocji

Edge

Uważam, że dobrze sprawdzi się tu parkiet, wygląda bardzo elegancko i jest wytrzymały, o ile zastosujesz dobry klej http://podlogi24.net/sika-klej-parkieciarski-sika-bond-t45,-wydajny-!!-pol-elastyczny,-1.skladnikowy-15kg-o_l_3722.html

szmeiq

Teraz w kawalerce, którą wynajmuję robiliśmy remont. W całym mieszkaniu daliśmy panele haro z Vip Parkiet: vipparkiet.pl/parkiet/haro-tritty-100/ link jest nieaktywny więc musicie sobie wklepać w wyszukiwarkę. Oczywiście różne kolory daliśmy. Pomalowaliśmy ściany na biało i powiem wam, że super się wszystko razem prezentuje.

TanieWykladziny

Wykładziny oraz dywany mają swój urok, np do pokoju dziecka bardzo fajną opcją będzie coś takiego http://allegro.pl/wykladzina-smart-miasto-wies-ulice-drogi-2-3-4-5-i6611619882.html

MojaGazetka

Wykładzina jest najwygodniejsza i najbezpieczniejsza :) W marketach budowlanych jest mnóstwo ciekawych wzorów dla dzieciaków, zobacz sobie w naszej apce :)

WykladzinyDywany_pl

Jeżeli chodzi o wykładziny to oczywiście mogę się z Wami zgodzić, natomiast warto zadbać o to aby dana wykładzina była czysta i zadbana, a akurat pod tym względem możemy pomóc i doradzić, zapraszamy na www.WykladzinyDywany.pl

ajanow

W pokoju dziecka warto zwrócić uwagę na wiele aspektów, np. odpowiednie wyciszenie pokoju. Chodzi o to, żeby spadająca zabawka nie robiła hałasu na cały dom. Dobrze też, aby materiał na podłodze nie był zbyt ślizgający, to akurat dla bezpieczeństwa dzieci, które lubią biegać i się wygłupiać. Dlatego, moim zdaniem, do pokoju dziecka najlepszym rozwiązaniem jest wykładzina dywanowa. Miękki i puszyste wykładziny dostępne na https://interviol.pl/wykladziny-dywanowe stworzą w pokoju dziecka odpowiedni nastrój i pozwolą na swobodną zabawę, bez obawy o to, że coś się może stać.

Odpowiedz w temacie

jaka podłoga lepsza?

Edytuj wypowiedź

jaka podłoga lepsza?

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja