Forum

Wnętrza - Salon

Jaki kolor ścian i rolet wybrać do dużego pokoju dziennego?

szatek1

Witam serdecznie Mam dylemat na jaki kolor pomalować pokój. Myślałem o szarym który jest ostatnio bardzo modny. Druga opcja to ciemny brąz. Trzecia opcja to dwie ściany o innym kolorze i dwie ściany o innym kolorze. Tu jestem otwarty na propozycje kolorów chociaż chciałbym zostać przy tym szarym i brązie (może by tak połączyć te kolory, tzn dwie ściany brązowe a dwie szare?) Proszę o opinię i czy w ogóle te kolory będą pasowały do mojego pokoju (jasne meble w kolorze brzozy) Załączam zdjęcia pokoju i dwie propozycje odręcznie robione w paincie dotyczące dwóch kolorów ścian. Prosżę o opinie czy te kolory nie gryzą się Wymiary pokoju to 5 x 5 metrów Aha, i jeszcze jaki kolor rolet wybrać do szarego lub / i brązowego (oddzielnie lub w połączeniu tych dwóch). Firanki są już zdjęte http://www.aukcjoner.pl/gallery/022458242-Darmowa-galeria-zdjec-na-Allegro.html#I7

maciej0s

Można połączyć te dwa kolory, ale wszystko zależy od odcieni

rampol

Zdecydowanie jasne kolory w salonie! Na ścianie biały kamień, np. artis, a do tego beżowe rolety dzień-noc.

martike

Hej, autorko, jakiego brązu szukasz? Może coś a'la kawowy onyks od Mangata by Ci się spodobało. Nie ukrywam, że sam też chciałbym by ktoś się wypowiedział na temat tego koloru, mnie się akurat ostatnio spodobał, ale też potrzebuję pomocy w dobrze barw. :) Może uda się coś tu skleić fajnego. Też myślałem o kuchni. :)

komalito

Ściany jasne - odcienie szarości i brązu. Rolety mogą być ciemniejsze o 2 tony.

KateFotnart

Proponuję jasne ściany, beż lub jasny pomarańcz a do tego dla uzyskania efektu kontrastu jakąś ładną fototapetę. Www.fotnart.pl.

klaudia36

Jestem za jasnymi kolorami i dużą ilością przestrzeni. To odpręża.

Dekostacja

Hmm, szary i ciemny brąz - bałabym się, że pokój będzie za ciemny i faktycznie mroczny. Na pewno to kwestia dobrania odcieni, ale dużo osób łączy z szarością czerwień. Wtedy szare (jasny odcień) ściany, czerwone dodatki, w tym rolety, i do tego Twoje meble w kolorze brzozy, które można też (ale to jak by Ci się chciało) przemalować na biało. To tylko propozycja :)

Dzastin24

jasne sa bardziej uniwersalne, ciemne kolory nie pasują wszedzie

KateFotnart

Zdecydowanie jasne kolory w pokoju. Do jasnych kolorów pasuje wiele dekoracji, np. fotobraz z ładnym widokiem lub jakimś zdjęciem rodzinnym.

Odpowiedz w temacie

Edytuj wypowiedź

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja