Forum

Wnętrza - Sypialnia

jaki wystrój?

annetikt

za niedługo wprowadzam się do nowego domu (mam 18lat). pokój mam w kolorach zielono różowych (2 sciany różowe i 2 zielone na przeciwko siebie). mam wyjście na balkon i dwa okna więc światła w pokoju wystarcza. jak wybieralam kolor to bardzo mi sie podobało te połączenie,teraz zastanawiam sie czy to nie zbyt dziecinne. i mam nadzieje ze to mozna naprawić za pomoca dekoracji i mebli w moim przyszłym pokoju. co mam zrobic?? chodzi mi o meble i akcesoria ? :tongue:

sonia2010

Jeżeli chodzi o meble, to polecam wybór ciepłego brązu - byle nie lekko pomarańczowe odcienie, bo to nie będzie wyglądało najlepiej. Już prędzej jakiś ciemny brąz. Jeżeli masz takie połączenie kolorów, to moim zdaniem najlepiej będą wyglądać ozdoby w w stylu etno (bardzo modnym), na przykład takie poduszki:http://wiano.eu/view/604

KasiaZet

Skoro jesteś już tak odważna decydując się na zielony i różowy, to ja proponuję Ci meble i dodatki białe i czarne. Tylko musisz wyczuć proporcje. Daj znać co wymyśliłaś :)

Futuri

Wg mnie to bardzo fajne połączenie kolorów,jeżeli możesz to wstaw także zdjęcie. Co do mebli,to ozywiście bardzo fajnie sprawdzą się czarne lub białe z różnym dodatkami,zobacz w naszym sklepie www.futuri.pl

PuppyGirl

Zielony i różowy to bardzo pogodne kolory, ale chyba ich połączenie jest trochę zbyt pastelowe - mogłabyś zostawić zieloną ścianę, a na różowej położyć taką http://multizakupy.pl/Tapeta_Tresor_42041_50.html - jest bardzo wiosenna i delikatna :) A do tego jasne meble, beż lub ecru, to powinno bardzo wdzięcznie się komponować.

LadyD

Może sprawdź zasadę 60-30-10. Znajdziesz ją na stronie Sigma Coatings. Pomoże Ci to odpowiednio połączyć kolory.

Odpowiedz w temacie

jaki wystrój?

Edytuj wypowiedź

jaki wystrój?

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja