Forum

Wnętrza - Pokój dziecięcy

Jakich kolorów użyć w pokoju dziennym?

aneciunia11

W moim pokoju dziennym na scianach leży tapeta w kolorze fioletu na tle jasnych mebli ciemniejsza po bokach jaśniejsza. Meble mam w kolorze klon nida, jest nawet ładnie tylko za smutno. Jakie kolory pasują jeszcze do fioletu?

Quleczka

Mam troszkę spaczony gust, ale może delikatna żółć by Ci odpowiadała ?

udekorowana

nie wiem jak się zapatrujesz na brudne róże i liliowe kolory, ale one do fioletu pasują i mogą Ci rozjaśnić pokój trochę

Remedios

A może zieleń? Tak na zasadzie kontrastu...;)

dolores30

do ciemnego foletu zawsze beda pasowac kolory pastelowe,czy to będzie past.zielen ,róz lub krem

InterJoker

Zgadza się,kolory pastelowe będą tutaj jak najbardziej pasować. Ale nie można też przesadzać bo jeżlei połączysz np ciemny fiolet i zieleń,to z pokoju powstanie grobowiec,daj mu trochę światła.

LadyD

Jeżeli nie jesteś pewna koloru, wypróbuj testery koloru od Sigma Coatings. To najlepszy sposób żebyś się przekonała jak odcień prezentuję się z resztą mebli. 

martkowa023

Ja bym wybrała jakieś bardziej stonowane kolory - beże i szarości. Dla mnie intensywne kolory na ścianach nie są odpowiednie, bo mam wrażenie, że takie pomieszczenie mnie przytłacza. W sumie nawet nie mam pomysłu jakie kolory, takie bardziej intensywne, mogłyby pasować do takich nietypowych mebli

Odpowiedz w temacie

Edytuj wypowiedź

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja