Forum

Wnętrza - Kuchnia

Jakie kolory w kuchni?

rampol

Czarny kolor w kuchni jak dla mnie odpada. Lepiej przecież położyć czerwoną starą cegłę na ścianie - ładniej będzie to wygladać.

NinaT

Jak dla mnie bordo i czerń odpada, bordo i biel o wiele lepiej będzie wyglądać. Pierwsze połączenie jest za ciemne i według mnie będzie jak w piwnicy;) Chyba, że postawimy tylko na jeden element czarny, np. blat tak jak tutaj http://www.stokan.pl/kuchnie-na-wymiar/kuchnie-czechowice-88.jpg to będzie ładnie wyglądać;)

DecoRoom

Czerń jest dość trudnym kolorem do aranżacji, trzeba uważać jak ją wkomponować i w jakiej ilości, ale dobrze dobrana i zestawiona z całością wygląda przepięknie. Pozdrawiamy, Zespół Decoroom

getinmeble

Ja polecam nasze meble kuchenne w kolorze białym. Biel w kuchni jest teraz bardzo modna i z pewnością doskonale się prezentuje Zobacz zdjęcie: http://www.getinmeble.pl/457-625-thickbox/kuchnia-modena.jpg

Darly

Teraz dość popularne są kuchnie w kolorach pomarańczowo - czarnych.

DecoRoom

"Granie" odcieniami jednej tonacji kolorystycznej jest dość popularnym rozwiązaniem, wygląda to ładnie i świeżo. Natomiast co do samego koloru jaki wybierzemy to juz jest kwestia indywidualna i kwestia samej aranżacji całości na jaką się decydujemy. https://www.facebook.com/decoroom.eu

karolina_marcelina

Co kto lubi. Mam białe meble na wysoki połysk, podłoga i blaty jasnoszare, a ściana w żywym kontrastowym kolorze - zwycięski aleksandryt a jak mi się znudzi przemaluje na jakiś inny Grunt to neutralna baza

DecoRoom

To jest sedno sprawy przy wyborze kolorystyki, mamy my się w tych kolorach dobrze czuć, a nie wybierać to co w danym momencie popularne, czy to co innym się podoba. http://www.decoroom.eu/

fireedom

Tak na prawdę nie jest źle. Śmiało możesz z tego skorzystać. Według mnie jest to całkiem ciekawe połączenie. Nie uważacie, że ono co raz częściej pojawia się w różnego rodzaju miejscach. Tak co byłem u moich dwóch znajomych oni również to wybierali. Ja teraz będę się przeprowadzał na inne osiedle i też się zastanawiam nad jakimś specjalnym wystrojem mojej kuchni. Zobaczę co tak na prawdę z tego wyjdzie. Później oczywiście jak wszystko zakończę to obowiązkowo dam wam właśnie jakieś zdjęcia z tych moich dzieł :)

arnold

Mi od zawsze kuchnia kojarzy się z jasnymi kolorami - biały, jasnoniebieski, jasnozielony, kremowy ;) Takie mam skojarzenia i właściwie od zawsze stykałem się z kuchniami urządzonymi w jasnych barwach. Nie wiem do końca z czego to wynika, może po prostu jest to kwestia gustu. Zapewne zastosowanie ciemniejszej kolorystki sprawi, że kuchnia będzie się wyróżniać, ale to już każdy musi ocenić we własnym zakresie. Uważam, że nie dobrych i złych kolorów (no może poza kolorem różowym, którego nie trawię :grin: )

faradasa

Jasne. Nie przepadam za ciemną kolorystyką w tym pomieszczeniu. Nie wykluczam połączenia np. bieli i fioletu.

Anna_Ja

Jasne szarości pasują praktycznie z każdym zestawianiem kolorystycznym, a ponadto nadają wnętrzu szlachetny wygląd. Polecam fabry zmywalne Caparola idealnie sprawdzają się w kuchni.

malwina_rus

może fajnie wyglądać, choć misę dobrze kojarzy biały w połączeniu z kawą z mlekiem :)

Odpowiedz w temacie

Jakie kolory w kuchni?

Edytuj wypowiedź

Jakie kolory w kuchni?

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja