Forum

Wnętrza - Salon

Jakie meble do pokoju dziennego?

Katjaaa

Proszę o polecenie sklepu, w którym otrzymam nie drogie, ale ładne meble to pokoju dziennego. Słyszałam dużo pochlebnych opinii na temat sklepu internetowego Extrapunkt.pl Czy ktoś się spotkał z tym sklepem, robił w nim zakupy? Jakie macie związane z nim doświadczenia, może polececacie inny?

Futuri

Jeżeli szukasz ciekawych i nie drogich mebli,to zapraszam do nas www.futuri.pl

memphis

To zależy w jakim stylu chcesz urządzić ten salon. Jeżeli lubisz meble drewniane, to na pewno powinnaś wejść na esmebel.com Jest spory wybór tego typu mebli, z których można stworzyć ciekawe, nowoczesne aranżację. Do tego są bardzo dobrej jakości, także posłużą Ci przez wiele lat.

nimfa1

Ja niedawno szukałam wygodnej sofy i tak natrafiłam na arismebel.pl Muszę przyznać, że mają tam naprawdę bardzo ciekawe modele sof a co najważniejsze jak dla mnie klienci mają możliwość wyboru zarówno koloru materiału, desenia oraz wymiarów mebli. Istnieje również opcja wyposażenia sofy w funkcję do spania.

Futuri

Jeżeli chodzi o meble do pokoju to zapraszam do naszego sklepu www.Futuri.pl wybór jest naprawdę szeroki i każdy znajdzie coś dla siebie.

MagiaOrientu

Jeżeli szukasz nietypowych,ciekawych i oryginalnych mebli do swojego pokoju dziennego,to zapraszam na stronę www.Magia-Orientu.com gdzie wybór jest naprawdę duży,a do tego ceny bardzo atrakcyjne.

Futuri

Zobacz na www.Futuri.pl meble są naprawdę bardzo oryginalne,a cena niezwykle atrakcyjna.

Margo5

memphis - no właśnie. Skoro ma być urządzony pokój dzienny to w tym sklepie jest sporo witryn, komód, szafek RTV, regałów etc. - czyli właśnie mebli, które do pokoju dziennego nadają sie najlepiej :)

Primalux

meble w pokoju dziennym powinny być wytrzymałe i solidne bo jednak spędza się w tym pomieszczeniu najwięcej czasu, może drewniane meble, one pasują do każdego wnętrza i zawsze można je przemalować na inny kolor, jeśli chce się zmian

wrywry

Porządne meble drewniane można dostać w sklepie http://www.esmebel.com/, który jest zarazem producentem dlatego ceny są kilkukrotnie niższe niż w wielu salonach. Poza tym fajny ten sklep jest dlatego, że daje możliwośc zmiany projektu np. kolory mebli etc. Ja ich znalazłam bo szukałam kiedyś mebli bukowych, są wciąż mało popularne w Polsce ale natknęłam się na tą firmę, która ma je w niskich cenach.

MagiaOrientu

Teraz w naszym sklepie www.Magia-Orientu.com mamy bardzo atrakcyjne promocje oraz szeroki wybór mebli. Warto zobaczyć i wybrać coś wyjątkowego do swojego salonu.

fafik

Moim zdaniem bardzo fajnie prezentują się meble z litego drewna ze sklepu www.urokdrewna.pl (ceny niewygórowane, a obsługa bardzo miła). Wiem bo mam ich meble u siebie w domu i przyznam szczerze, ze robią wrażenie :) i nieraz były przedmiotem zachwytu osób, które mnie odwiedzały. Ponadto drewniane meble są bardzo praktyczne i obecnie nie wyobrażam sobie żeby je wymienić na jakieś meble z płyty, to by juz nie było to samo. Drewno tworzy taki specyficzny klimat. Komody, szafy, drewniane łóżka i inne drewniane meble sprawiają, że w mieszkaniu robi się ciepło i przytulnie, dlatego też polecam :)

Mebline_pl

Jak widzimy sklepów jest naprawdę sporo,ale trzeba wybrać ten naprawdę dobry i sprawdzony. Zapraszam do nas na stronę www.Mebline.pl szeroki wybór mebli,niskie ceny oraz fachowa obsługa.

sawyer

Ja w poszukiwaniu mebli często odwiedzam meblopol.net Jest tam spory wybór, no i ceny nie są wygórowane. Ważne jest to, że jakość tych mebli jest świetna, także wiadomo, że za rok nie będzie trzeba wszystkiego zmieniać.

Domartstyl

Ze swojej strony zapraszam także do naszego sklepu http://domartstyl.pl/domartstyl/index.php szeroki wybór i atrakcyjne ceny.

andziks

Czy te meble faktycznie warte są tyle, co w tej ofercie na zakupach grupowych? http://www.znizkomania.pl/pokaz_oferte,51801,od-4599-zl-meble-wypoczynkowe-ze-skory-naturalnej-i-ekoskory-z-transportem-do-49.html Szukamy fajnego zestawu właśnie.

trawasloniowa

Mnie zadziwiły ostatnio czernie w eleganckiej, nieprzesadzonej wersji: http://www.swiatrezydencji.pl/wnetrza/strefy-w-domu/wnetrza-otwarte-na-gosci/image Wygląda absolutnie luksusowo. Nieprzesadzone - to się chyba nazywa w projektowaniu wnętrz "mieć klasę".

Anna_Mucha

Ja zdecydowanie polecam sklep internetowy www.extrapunkt.pl Kilkukrotnie korzystałam z jego usług i za każdym razem byłam zadowolona. Mają doskonałe produkty w przystępnych cenach.

Primalux

właśnie też ostatnio znalazłam ten sklep esmebel i uważam, że sa tam bardzo ciekawe meble, i do salonu i do jadalni, meble sa prosto od producenta, więc są w konkurencyjnej cenie no i widomo, że jest to solidna robota

slawomirsofa

aby dobrze wybrać meble do pokoju dziennego musimy sobie zadać pytanie jak często i ile czasu spędzamy w tym pokoju, czy szafki mają być na książki lub na ciuchy i jeszcze musimy zmieścić zestaw obiadowy albo zabawki dziecka. najlepszym wyjściem w pokoju dziennym są meble systemowe gdyż można swobodnie wybrać szafę, witrynę czy stolik rtv. w obecnej chwili mamy mnóstwo wzorów i kolorów http://www.sofa.sklep.pl/vmchk/Meble-systemowe/View-all-products.html można je zobaczyć na sofa.sklep.pl

Odpowiedz w temacie

Edytuj wypowiedź

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja