Forum

Wnętrza - Kuchnia

Jakie meble kuchenne wybrać?

green_girl

Zastanawiam się nad wymianą mebli kuchennych na te ze sklepu internetowego http://meblowiec.pl/meble-kuchenne,c76.html. Jest tylko jeden problem że nie bardzo mogę się sama na coś zdecydować. Podoba mi się kilka opcji, dlatego tez zwracam się do was o pomoc :)

olak123

Witam, Ciężko podpowiedzieć. Są tam przynajmniej (nie przejrzałam wszystkich 2 style). Jeżeli ma Pani ciemną kuchnię od strony północnej lub małą, warto przyjrzeć się jasnym kuchnią bez wyraźnych wzorów - to zawsze troszkę powiększa optycznie wnętrze. Być może warto poprosić o radę projektanta wnętrz z okolicy, zazwyczaj mają taką usługę jak konsultacja (cena zależna jest od miejscowości i od godziny). Tutaj znajdzie Pani masę kuchni wraz z cenami, może coś Panią zainspiruje: www.kuchnie123.com.pl Pozdrawiam, Ola

green_girl

W moim przypadku raczej zdecyduję się na coś jaśniejszego i bez mocnych kontrastów :) Pomysł z projektantem nie jest w sumie taki zły, przejrzę listę ofert jak sama się nie zdecyduję.

zuzannaanna

Wydaje mi się, że w kuchni najlepiej wyglądają jasne meble. Sama szukam białych mebli. Początkowo miały być brązowe ale znalazłam na http://nexterio.pl/16227,16223,16223,Akcesoria-meblowe_Galki-meblowe.html białą porcelanową gałkę z kwiatkami i się zakochałam:) Muszę mieć je w kuchni dlatego zmieniamy kolor mebli:)

plota

Te kuchnie z linku na zdjęciach może i wyglądają schludnie, ale te kwoty wręcz powalają. Jak kuchnia może kosztować 800zł? Chyba z tektury. Naprawdę lepiej zatrudnij ekipę, która Ci zrobi meble na zamówienie z dobrych materiałów

agata21

Też wydaje mi się, że ta cena jest aż za niska. moi rodzice w promocji kupili cały zestaw mebli za 1200. Ale 800? Troszkę mało, wiadomo że sa promocje ale jakość jest bardzo wazna.

Michalina123

Dlatego zawsze twierdzę, że na meblach - szczególnie do kuchni - nie można oszczędzać. A dlaczego szczególnie do kuchni? Bo wydaje mi się, że te są eksploatowane najmocniej, w końcu co dnia coś na nich robimy :) Moim zdaniem rozsądnym wyborem są meble na wymiar. Ja takie zamawiałam przez internet w sklepie http://iform.com.pl/ i jestem bardzo zadowolona. Mąż tylko je skręcił, resztę sama wybierałam :)

amelcia21

Jakoś wydaje mi się, że kupowanie mebli bez ich widzenia w realu to bezsensu. Ja raz kupiłam meble kuchenne w sklepie z katalogu kosztowały około 1000 zł i po roku czasu się rozleciały i powiedziałam sobie, że nigdy takich już nie kupię

plota

Ja nie widzę nic złego w kupowaniu mebli bez ich uprzedniego zobaczenia w realu, ale tylko w przypadku, kiedy robimy coś na wymiar. W każdym razie można zobaczyć wizualizację

amelcia21

A na wymiar to jest inna bajka, ponieważ wcześniej ustalam co chcę, z czego chce do tego widzę na wizualizacji wstępnie jak to będzie wyglądać, i czy będzie odpowiadało moim marzeniom i oczekiwaniom.

anija35

Ja meble lubię zaprojektowane pod mój gust, moje kolory a to tylko na wymiar. Jakie wy macie marzenie co do kuchennych mebli? Udało wam się kupić gotowe meble wedle waszych oczekiwań, pod wymiar taki jak chcieliście, system i dobrej cenie?

plota

Nie ma takiej opcji. Zawsze musisz iść na jakiś kompromis. Nie można produkować kuchni, która przypasuje wszystkim. To są tylko uniwersalne rozwiązania, nie indywidualne

Izuchaa

Oczywiście, że inną sprawą jest kupno mebli np. przez internet a na wymiar. Zlecając kuchnię na wymiar najczęściej przecież wybieramy materiał, więc widzimy chociaż namiastkę tego, z czego meble będą wykonane.

amelcia21

Nie ma o czy nawet mówić na wymiar to inwestycja większa ale na wiele lat. Ale jakie te meble powinny być, czy macie jakieś swoje style, wygląd czy tak po prostu kupujecie co wam się podoba i wpada do gustu.

anija35

No ja w swojej kuchni, mam w stylu jakim chciałam czyli nowoczesnym do tego z systemami taki jak chciałam do tego ilość rozmieszczenie szafek także bo wszystko na wymiar kupowane. materiały doradzili fachowcy i pięknie się prezentuje

amelcia21

A z jaką firmą współpracowałaś?

Izuchaa

Ja nie wiem w jakim stylu ja mam kuchnię- chyba jest dość nowoczesna- pod ten styl na pewno można podciągnąć :)

anija35

Ja z firmą fawre na wymiar wszystko jestem zadowolona.

Izuchaa
anija35 napisał:

Ja z firmą fawre na wymiar wszystko jestem zadowolona.

Czytałam wiele pozytywnych opinii na temat tej firmy.

anija35

No dla specjalistów rzeczy nie możliwe stają się rzeczami możliwymi, tak już jest.

Odpowiedz w temacie

Edytuj wypowiedź

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja