Forum

Wnętrza - Salon

jakie świąteczne dekoracje wybieracie?

camembert

Czy dekorujecie swoje mieszkania na święta w jakiś specjalny sposób? Chciałabym, żeby tegoroczne święta były wyjątkowe... Dużo ciepła i nastrojowej atmosfery... Oczywiście porządki to podstawa, druga rzecz to choinka. Ale nie chciałabym na tym poprzestawać. Może macie jakieś pomysły? Widziałam np. świąteczne ozdoby do okien: . Co poza tym?

smutajka

Polecam dekoracje wykonane techniką quilling.Wcale nie takie trudne, ale niestety pracochłonne.Za to efekt-powalający i jak oryginalnie! Ja zamieściłam na portalu 2 galerie z gwiazdkami i innymi "dziełkami".Powodzenia!

Chr1su

Jeżeli masz spory budżet to możesz zamówić indywidualnie http://www.mamita.pl ze świątecznym wzorem, a potem odkleić i zostawić na następny rok . Oprócz tego fajnie jest zrobić jakieś oświetlenie na oknach , można też zawiesić przy suficie gałązki iglaste i przydekorować jak choinkę .

simply

Jeśli chciałabyś, żeby twój dom podczas tych świat wyglądał niepowtarzalnie i wyjątkowo, zawsze w razie potrzeby inspiracji możesz zajrzeć na stronę dekoria.pl, gdzie znajdziesz gotowe aranżacje świąteczne;)

kaktusowa

Mnie jakoś drażni przesada w ozdobach świątecznych, tyle jej teraz dookoła. Sama zawsze dbam o żywą choinkę ubraną w stonowane kolory, jemiołę, stroiki ze świecami i szopkę. Wszytko naturalne, drewniane, żywe lub suszone. Plastik odpada. Szkopkę mam w stu procentach drewnianą, choinkę mąż przywozi ze szkółki pod miastem a jemiołę i gałązki do stroików kupuję na ryneczku.

MP_DECOR

A ja stawiam na kryształy :)

MP_DECOR

A ja stawiam na kryształy :)

Donicestalowe

Ja standardowo na tradycyjne ozdoby świąteczne,uważam,że będą prezentować się zdecydowanie najlepiej. A jakie kryształy macie na myśli? Wstawcie przykładowe zdjęcie. www.Donicestalowe.pl

Odpowiedz w temacie

Edytuj wypowiedź

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja