Forum

Wnętrza - Salon

Jakie szafki do salonu?

Juliana1

Jakie szafki do salonu wybrać? Ludzie skupiają się na wypoczynku, ale wiadomo, że przyda się miejsce na schowanie różnych domowych przedmiotów.

scandia

Jak masz nieduży salon, a chcesz zaoszczędzić metraż i jednocześnie zyskać miejsce na schowanie różnych przedmiotów, to najlepiej sprawdzą się szafki wiszące. Te oczywiście są dostępne w najrozmaitszych modelach, a najciekawsze widziałam ostatnio tu: http://www.brw.com.pl/szafki/szafki_wiszace/ Fajne jest to, że przy użyciu niektórych z nich możesz stworzyć nieszablonowe połączenia.

tojaklaudia

Najlepiej wybierz meble systemowe, możesz z nich tworzyć dowolne kombinacje. IKEA ma system BESTA, mam go u siebie i jestem zadowolona.

drewniana_belka

O ile się nie mylę obecnie jest promocja na meble z IKEI z serii BESTA, więc warto będzie skorzystać z tej okazji podczas umeblowania mieszkania.

Andre_nor

Jeśli masz małe, niezbyt ustawne mieszkanie to pewnie najlepiej będzie wybrać meble na zamówienie - i postarać się o projekty niestandardowe, które pozwolą Ci max. wykorzystać przestrzeń i zadbać o porządek w domu...Jeśli nie musisz aż tak bardzo dbać o wykorzystanie każdego cm powierzchni to meble systemowe z dobrej firmy będę odpowiednim rozwiązaniem - fajne widziałam w Pagedzie i w Klose - z Klose mam komplet do jadalni i kredens - po 3 latach ciągle super wyglądają i zero problemów. Tutaj znajdziesz kilka aranżacji z ich meblami: www.wirtualnysalonklose.pl

WikiMeble_pl

A któryś z tych zestawów http://wikimeble.pl/MEBLOSCIANKI co sądzisz?

agata21

Bardzo duży wybór szafek do salonu jest w agatameble, moja ciocia ma szafki HiFI z przesuwanymi drzwiami i jest zadowolona.bardzo dobrze wygladają.

madnarynka123

ja mam w salonie kanapę, projektor, trochę kwiatów, mini barek i mały stoliczek, wszystkie rzeczy trzymam w przdpokoju albo innych, salon to dla mnei najmniej zagrcone pomieszczenie

ArchiPatri

Na pewno jasne, ewentualnie zawsze z czasem można je przemalować. Sigma Coatings ma w swojej kolekcji fajne farby

Odpowiedz w temacie

Jakie szafki do salonu?

Edytuj wypowiedź

Jakie szafki do salonu?

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja