Forum

Wnętrza - Kuchnia

Kafelki czy panele ?

darek1s

Bardzo proszę o radę,mam zamiar przeprowadzić remont w kuchni,ale nie wiem co z podłogą,to znaczy nie wiem co będzie lepsze (bardziej trwalsze i praktyczne),kafelki czy może panele podłogowe,(chciałbym nadmienić że kuchnia znajduje się w bloku,o wymiarach:3m,na 3m.

agaa

Ja proponowalabym kafle ,teraz jest ogromny wybór gresów w różnych wymiarach np.30*60,60*60,40*40.Napewno lepiej spiszą się w kuchni niz panele.pozdrawiam

projektantka

W kuchni spedza sie wiele czasu.Terakota jest zimna. Proponuje panele odpowiedniej klasy- dostosowane do wnetrz kuchennych. Piec lat temu zaprojektowalam u klienta panele zamiast terakoty.Mam z nim kontakt co rok (sukcesywnie robi remonty).Nic sie nie dzieje z tymi panelami.

ropelka1984

Nigdy w zżyciu nie założyłabym sobie paneli w kuchni. Kafelki mimo,że zimne to zawsze są estetyczne (mamy w końcu tyle wzorów do wyboru) Łatwe w utrzymaniu czystości, nie widać na nich każdej rysy. A panele na ściany to w ogóle odradzam,bo do ich zamocowania potrzebny jest drewniany stelaż i później problem z wieszaniem pierdołek i szafek na takich ścianach :(

ZUZIA1

ja polecam wieksze kafelki i koniecznie ciemniejszego kolorku osobiscie mam jasne i wsciekam sie po kazdy okruszek chlebka widac na sciane za blatem do przygotowywania posilkow i plyta ceramiczna czy gazowa sa takie specjalne plyty gladkie z tworzywa sztucznegi roznych kolorow kest to bardzo praktyczne i latwe do utrzymania czystosci w porownaniu do kafelek jest stanowczo lepsze poniewarz w fugach osiada sie brud z ktorych z biegiem czasu trudno doczyscic pozdrawiam

rozalkaolaboga

witajcie, mam kuchnię połączoną z jadalnią, w kuchni kafle, w jadalni panele, układ taki jest rewelacyjny i nie zgadzam się z przedmówczynią co do brudu na fugach, jest wiele preparatów na rynku, które należy zastosować tuż po remoncie, ochrona gwarantowana, a koszty niewielkie zainteresowanym podam nazwę jednego z nich kolejnym razem w kuchni zdecydowanie kafle i nie jasne

dziqa85

proponuję płytki z tego względu że w kuchni jest ciągłe natężenie ruchu i po jakimś czasie panele będą się scierać a dokładniej wzór na nich.

Rumianeczka

witam wlasnie tez jestem po remoncie kuchni na podloge proponuje kafle teraz mam y w sklepach taki dzy wybor i sa bardzo praktyczne mozna dopsowac w dwoch kolorach

w300

Zobaczcie stronkę www.colourglass.poznan.pl .Szklane panele na całą ścianę. Laminowana szyba hartowana z kolorową grafiką zatopiona pod szybą. Fototapety -kolorowe zdjecia. Mozna wycinać otwory pod kontakty elektryczne. Wysyłaja na cały kraj.

marcin123

Witam, ja podobnie jka koledzy na gorze tez proponuje na podloge . Poprostu sa praktyczniejsze, trwalsze i te wzory w tych produktych - poprostu poezja

kingkong

terakote. i polecam połorzyć podgrzewanie podłogowe zamontować

madziula22

Witam! Oczywiście, że kafelki.Są łatwiejsze w utrzymaniu czystości. Polecam c:i www.irena-wnetrza.pl Bogaty wybór płytek ceramicznych polskich, jak i zagranicznych producentów.

unique

Tak może wyglądać sciana w kuchni ( panel ścienny -szkło z podkładem ) www.meble-up.pl

Chr1su

Kafelki , panele , a ja mam w kuchni http://www.mamita.pl . Świetnie się je czyści i wyglądają oszałamiająco , papryczki w porównaniu z mocną czerwienią na ścianach to jest to !

angelus

Różne rzeczy można wrzucić, ale panele bym odradzała. Kojarzą mi się z takim kiczem lat 90-tych. Lepiej wyglądałyby kafelki lub tak jak zauważył przedmówca fototapeta. Można tez wrzucić jakiś fajny tynk czy coś w tym stylu.

billie

Kafelki. Zdecydowanie kafelki. Do kuchni pasują zdecydowanie bardziej niż panele, łątwiej będzie je utrzymać w czystości, Myślę, że możesz nawet wyjść kafelkami odrobinę na przedpokój i tam dopiero łądnie połączyć je z panelami. Mnie się podobają takie rozwiązania.

SalonMeblowy

Panele w kuchni są bardzo dobrym pomysłem, ocieplają wnętrze i nadają mu przytulny charakter. Trzeba tylko pamiętac, aby wybrac odpowiedni rodzaj paneli, który nadaje się do kuchni.

marcin123

Foto tapeta napewno coś innego, ale czy praktycznego. Ja myśle ze puki co to jeszcze długo będziemy mieli w kuchni www.twojaplytka.pl. Chyba ze przestaniemy gotować i przestawimy sie na faastfudy ;)

berdnard

Moim zdaniem tylko http://ilazienki24.pl/plytki-kuchenne-c9.html będą dobre: )

DecoRoom
berdnard napisał:

Moim zdaniem tylko http://ilazienki24.pl/plytki-kuchenne-c9.html będą dobre: )

A dlaczego TYLKO kafelki? Robimy mnóstwo aranżacji i glazura w kuchni w pasie międzyszafkowym to w tej chwili rozwiązanie stosowane i wybierane nie częściej niż inne tu wcześniej wymienione. Przy aranżacji warto mieć otwartą głowę i nie zamykać się i nie ograniczać na określone rozwiązania. www.decoroom.eu

Odpowiedz w temacie

Kafelki czy panele ?

Edytuj wypowiedź

Kafelki czy panele ?

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja