Forum

Wnętrza - Kuchnia

Kawa która najlepsza ?

drewniana_belka

Ja raczej częściej pijam herbatę niż kawę, ale no cóż, kawoszy jak widać nie brakuje. Może warto rozszerzyć temat i na przykład zastanowić się, co jest lepsze - kawa czy herbata? Tutaj też o tym piszą: http://www.kawa-z-mlekiem.pl/o-kawie/194/kawa-czy-herbata-co-dla-kogo. Dylemat ciekawy i w sumie temat często poruszany przez zwolenników jednego bądź drugiego.

meblowanka

Trudno powiedzieć, która jest najlepsza, każdy ma swoje poczucie smaku, niektórzy wolą kawę bardziej kwaśną, inni za nią nie przepadają.Sklep z kawą wysokiej klasy JavaCoffee ma różne gatunki kaw, zróżnicowane są też ich kraje pochodzenia. Jest w czym wybierać.

helciak

Ja jestem pod ogromnym wrażeniem kawy z kardamonem, orientalnalny smak, coś wspaniałego. Udało mi się ją znalesc w tym e- sklepie http://pachnacakraina.com/,nigdy wcześniej nie miałam okazji takiej kawy spróbowac. Ale polecam, wspaniała

Monia022

Segafredo jest dość dobra jakościowo, a nie aż tak droga.

Avocado

Znacie kawę Montmartre? Kupiłam ją ostatnio przy okazy zakupów w Carrefourze. Przyznaję, że od początku pandemii nieco bardziej zwracam uwagę na to co kupuję, jakie produkty lądują w moim koszyku, ze względu na oszczędności. W ten sposób odkryłam produkty marki własnej Carrefour, które wcześniej omijałam. A niepotrzebnie - są to produkty bardzo dobrej jakości, wiele z nich jest polskich producentów, a składy są takie, jak produktów sporo droższych. Teraz dodatkowo Carrefour ma akcję gwarantującą niezmienność ceny 150 z tych produktów.

pwlk

Moje serce skradła kawa, którą pije w swojej w pracy Kawa pochodzi z palarni Blueberry Roasters. Muszę powiedzieć, że smakuje świetnie. W dodatku ten aromat... Nie ma porównania do produktów dostępnych na półkach sklepowych.

wiktoria890

Ja zakochałam się ostatnio w kawie Difference. Spróbowałam u koleżanki i sama zakupiłam do siebie do domu. Wybrałam Enjoy. Super wysoka jakość, świeżo palona w lokalnej palarni. Powiem wam, że osobiście nie wrócę już do innej kawy.

Z całego serca polecam spróbować difference-coffee .pl

Monia022

Segafredo jest bardzo dobra i nie najdroższa.

Marlena09

Jesli macie gdzieś w pobliżu sklep Polomarket to ja polecam Kawe rozpuszczalną Baristado Gold. Kupiłam ją już jakiś czas temu, i od tej pory pije tylką tą. Polecam, smakuję naprawdę pysznie. 

MariolaW

Na pytanie jaka kawa jest najlepsza, każdy z nas musi sobie sam odpowiedzieć. Jednak smakowanie kawy z różnych półek cenowych da nam o wiele więcej informacji niż samo czytanie :) Wielu ludzi zastanawia się jaką markę wybrać? Trzeba uświadomić sobie jedno, to co znajdziemy w sklepach jest sprzedawane na dużą skalę. Szukanie wysokiej jakości w takich produktach mija się niestety z celem. Dość często na opakowaniu nawet nie znajdziemy informacji o kraju pochodzenia ziaren więc w środku może być cokolwiek. Zupełnie inaczej to wygląda w wyspecjalizowanych sklepach takich jak Tu Café gdzie znajdziemy pełen repertuar smaków. To właśnie palarnie kawy speciality zapewnią nam wysoką jakość kupowanej kawy, a jak widać od zawsze mają grono stałych klientów.

maxx44

Zależy od gustu i ekspresu, poza tym to drugie to podstawa. Zobacz tutajhttps://palarniaproper.pl/sklep-z-kawa/kawa-speciality/

Kamcio91

Taka z bardziej dostępnych w sklepach i z niewysokich cen to polecam Lavazza, albo Dallmayr. Ciekawą ofertę ma Tchibo, warto sprawdzić czy w naszej pobliskiej galerii handlowej nie ma sklepu Tchibo. Kiedyś niechętnie tam zajrzałem, no parzocha z ich znanej źółtej torebki to nie jest coś przyjemnego, aleee mają produkty premium, można kupić tam kawę w ziarnach lub poprosić o zmielenie. No i fajne jest to, że punktów Tchibo jest wiele. Warto też się przejść bo sklepach z kawami. Takie krótkie info: świeżo zmielona zawsze będzie smakowała lepiej, jeżeli zależy Ci na "kopie", wybieraj mieszanki z Robustą, ale aby nie było jej za dużo (gorzka).

irk

sama się chętnie dowiem 

mopka92

Polecam spróbować Red Door Blend od https://www.meinlcoffee.com/pl/products/originals-red-door-blend/ - smak czekolady i prażonych migdałów robi najlepszą robotę! Po postu musicie wypić to cudo :)

MiroslawM

Jeśli chcecie wypić dobrą kawę ziarnistą a niewiecie jaką wybrać to wejdźcie tu https://czaskawy.pl/Najlepsza-kawa-ziarnista-bloglist-pol-6.html. Sami zobaczycie jaka kawa jest dobra i gdzie można ją kupić.

traczka

Najlepiej kupować małe opakowania i smakować to co smakuje innym nie musi koniecznie nam to musi być pani kawa i pani wybór ;)

Jeśli chodzi o mnie to jestem wielką fanką kawy i dzień bez kawy jest dla mnie dniem straconym - o godzinie 10 muszę wypić fliżnkę, stawia mnie to na nogi na cały dzień,

Prefereuję kawę ziarnistą arabicę z ekspresu, ma moim zdaniem najlepszy aromat. 

kocikot

Do tej pory zawsze byłam zagorzałą zwolenniczką klasycznej czystej czarnej kawy, którą mieliłam sobie w ręcznym młynku. Nadal bardzo ją lubię, ale trochę znudziła mnie ta rutyna i zaczęłam testować kawy smakowe. Syropów nie dodaję, bo jak bym ich nie mieszała, to zawsze osiadają na dnie. Niedawno zamówiłam kilka kaw, ale najlepsza z nich jest kawa czekoladowa ziarnista. Poza tym całkiem dobrze smakuje pomarańczowa i waniliowa. Naprawdę, warto próbować nowości :)

Odpowiedz w temacie

Kawa która najlepsza ?

Edytuj wypowiedź

Kawa która najlepsza ?

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja