Forum

Wnętrza - Salon

Kino domowe i głośniki

Tomasz43

Hej!

Z jakiego systemu kina domowego korzystacie u siebie i przede wszystkim czy jesteście z tego wyboru w pełni zadowoleni?

Pozdrawiam

Sebko43

Jeżeli chodzi o wybór ciekawych propozycji w zakresie kina domowego to koniecznie zwróćcie uwagę na ofertę przygotowaną przez - STX gdzie będziecie mogli liczyć na racjonalne ceny, profesjonalne podejście do klienta i też naprawdę dobre parametry. Tym bardziej teraz, bo można złapać u nich naprawdę fajne promocje. 

Wiesio54

Ja od STX mam kolumny kina domowe w wersji 
STX KD-Electrino 150 5.1 i naprawdę dobrze sie spisują jeżeli chodzi o jakość i czystość dźwięku, nasycenie oraz nowoczesny styl także pasuje nam do ogólnej aranżacji. Jak chcesz to zajrzyj tutaj https://stx.pl/category/kolumny-kino-domowe-hi-end?horizontal i dokładnie sobie sprawdzisz ten model :)

Tomasz43

Na pewno wezmę pod uwagę, mam nadzieję w takim razie że temat jeszcze nam się tutaj fajnie rozwinie!

KrzysztofMer

W mojej ocenie także warto wziąć pod uwagę ofertę przygotowaną przez STX jeżeli chodzi o porządny sprzęt kina domowego, czy także po prostu dobre głośniki stereo w racjonalnej cenie. Jest w czym wybierać, ceny są przystępne a do tego obsługa która z chęcią Wam pomoże :)

Odpowiedz w temacie

Kino domowe i głośniki

Edytuj wypowiedź

Kino domowe i głośniki

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja