Forum

Wnętrza - Łazienka

Kolor przwodni do łazienki

claudia_zg

A połączenie bieli z żółtym bądź pomarańczą? Takie połączenie fajnie wygląda, a przy tym optycznie zwiększa przestrzeń łazienki. W sumie wiesz musisz się sama zastanowić jakie kolory lubisz. W domu mam akurat połączenie bieli z pomarańczą i jestem z mojej łazienki bardzo zadowolona. Przy czym niestety moja łazienka nie jest duża, więc z kolorami nie mogłam szaleć.

Jacusia

mam białą łazienkę w połowie i połowie czarną, dodatki mam czerwone. Wygląda pięknie polecam avans.pl tam kupowałam dodatki, dużo też metalowych elementóww

DecoRoom

Super zestawienie kolorystyczne, wrzuć jakieś zdjęcie na naszego facebooka, chętnie się podzielimy wrażeniami. https://www.facebook.com/decoroom.eu

marekOndak

Wiem dokładnie o czym mowa ... Też długo zastanawialiśmy się nad wyborem odpowiedniego koloru do naszej łazienki a właściwie do dwóch łazienek. Ale nam nie chodziło tylko o kolor dodatków a całej łazienki, żona bardzo chciała od zawsze biało czarna łazienkę z dodatkami czerwieni, więc byłem pewien że chociaż tę kwestię aranżacji swojego mieszkania mamy już za sobą niestety przy wyborze płytek stwierdziła że czarno białe łazienki są już niemodne i zaczęło się jeżdżenie po wszystkich sklepach. Ostatecznie zdecydowaliśmy się na łazienkę szaro białą i wygląda świetnie

LeonTruszk

Według mnie kolor w łazience nie zawsze musi być, ale jak miałbym już coś wybierać to z pewnością wiele kolorów dobrze komponuje się z szarością, jak np. połączenie szarości i czerwonego:) Dobrze wygląda tez oliwkowy zielony z ciemniejszymi beżami, ostatnio modne stały się łazienki ze złotymi dodatkami, więc można na pewno pójść również w tym kierunku:) Co do niebieskiego w łazience to raczej nie polecam, ewentualnie jakieś błękity:) A może szary ze słonecznym żółtym? Ja tak czy inaczej stawiałbym na połączenie szarego z jakimś kolorem, bo będzie to wyglądać na pewno modnie i efektownie:)

Jasminka1

Połączenie czerni z bielą nigdy mi się nie znudzi, ale jeśli szukasz czegoś żywszego, to fiolety naprawdę pięnie prezentują się w łazienkach! Soczyste zielenie też są ok, chociaż mi sie opna bardziej kojarzy z kuchnią :) Bogatą paletę kolorystycznbą znalazłam w Ecorsonie. No i farbę do łazienki mają idealną, u mnie wytrzymuje już klika ładnych lat i w ogóle sie nie zniszczyla..Z tego co pamiętam jest to farba Ecorson Nano, musiałaby Pani zernac sobie na ich www

blackorchid

Według mnie np. gładkie kafelki do łazienki nie są fajne. Podobają mi się raczej wzorzyste. Oczywiście nie pasują do każdej łazienki :) ale sami zobaczcie np. te: http://viverto.pl/delicate_brown_dekor_b_30x50,19,181.html#prettyPhoto[lightSeries]/0/ Teraz zauważyłam, że są nawet jasne http://viverto.pl/delicate_beige_dekor_b_30x50,19,172.html#prettyPhoto[pp_gal]/0/

marineczka

Tak jak pisała Izka_K, dobrym pomysłem będzie postawienie na neutralny, jasny odcień bazowy (np. biel, szarość czy rozbielony niebieski) i odważniejsze, kolorowe dodatki (np. czerwone, żółte, a może różowe? :) ) Tutaj trochę kolorowych pomysłów dotyczących łazienki: https://www.pinterest.com/technistone/colorful-bathrooms/ - zobacz jak fajnie można łączyć kolory, np. ostry róż ze świeżą zielenią czy czerwony z pomarańczowym!

janmatejko

Również skłaniałbym się ku szarości w tym przypadku

Daga15

Wszystko zależy od tego, czego oczekujesz od wnętrza. Ma być ciepłe, czy może eleganckie? Pamiętaj o tym, że łazienkę przestajemy traktować jak zwykły sanitariat, a urządzamy ją bardziej na podobieństwo zwykłego pokoju. Dowodem na to, może być moda na glazurowanie ścian jedynie do połowy lub tylko tam gdzie jest to koniecznie, czyli nad umywalką, pod prysznicem i na podłodze. Sposobem na ciekawe udekorowanie łazienki mogą być mozaiki z płytek. Odpowiednie ich zastosowanie pozwoli na aranżację ciekawego i przyjemnego wnętrza. Obecnie modne robią się również mozaiki z płytek ceramicznych w połączeniach z innymi tworzywami - takimi jak kamień, drewno, czy szkło. Jeśli szukasz takich produktów, to ciekawa oferta znajduje się tutaj: http://deeco.eu/category/mozaika

hans

Ja niedlugo bede zaczynal lazienke wlasnie i zastanawiam sie nad wzorem i kolorem plytek. Chcialbym cos jasnego, moze matowego w minimalistycznym stylu plus jakies dwa kolory w dodatkach i wielkie lustro. Mysle tez nad grzejnikiem, ktory rowneiz bedzie dekoracyjny. Ciekawa zabawa ogolnie :)

justi07

Dobrze wyglądającym minimalistycznym połączeniem jest szarość z bielą. Do tego duże, dobrze oświetlone lustro i szklana kabina prysznicowa. Skoro chciałbyś zachować to w dość spokojnym klimacie, akcesoria dodałabym białe. Bez zbędnego przepychu lub kontrastów.

Aranwne

Też mi się wydaje że szarość będzie najlepsza

DecoRoom

Baza dobrze jakby była możliwie neutralna, bo akcentów kolorystycznych i tak będzie sporo w postaci dodatków, która zawsze, w każdym pomieszczeniu się pojawiają. http://www.decoroom.eu/

FarbyKabe
hans napisał:

"Ja niedlugo bede zaczynal lazienke wlasnie i zastanawiam sie nad wzorem i kolorem plytek. Chcialbym cos jasnego, moze matowego w minimalistycznym stylu plus jakies dwa kolory w dodatkach i wielkie lustro. Mysle tez nad grzejnikiem, ktory rowneiz bedzie dekoracyjny. Ciekawa zabawa ogolnie :)"

Grzejnik zawsze można zrobić w kontrastującym do łazienki kolorze :)

Ewcia88
justi07 napisał:

Dobrze wyglądającym minimalistycznym połączeniem jest szarość z bielą. Do tego duże, dobrze oświetlone lustro i szklana kabina prysznicowa. Skoro chciałbyś zachować to w dość spokojnym klimacie, akcesoria dodałabym białe. Bez zbędnego przepychu lub kontrastów.

Szarość i biel to dobry pomysł na wykończenie, a jeżeli ktoś chce dodać nieco koloru, można umieścić błękitne albo żółte dodatki, jakieś ręczniczki, pojemniki etc.

Gajak

Kolor zależy od gustu każdego z nas i trudno dyskutować o tym który będzie lepszy a który gorszy. Jedni lubią nowoczesne i proste łazienki wtedy należy postawić na biel bądź szarość ponieważ sa to najmodniejsze ostatnio kolory, Inni zdecydowanie wolą łazienki np. w stylu glamour wtedy należy postawić na kolor czarny, mnóstwo błyszczących dekorów i dodatków, a elementy dekoracyjne wybrać w kolorze fioletu, bordo bądź turkusu. W łazienkach na styl rustykalny należy postawić na odcienie pastelowe szczególnie delikatne fiolety

predatrix

Moze nie są to kolory żywe, ale ostatnio widziałem łazienkę w szarości i jasnym niebieskim, efetk powalający

FarbyKabe

Szarości w łazienkach? Nie możemy przestać o nich myśleć, bo zwykle wyglądają zniewalająco! Oprócz tego pasują do większości kolorów, więc możemy poeksperymentować z dodatkami.

DecoRoom

Bardziej przy aranżacji wnętrz powinniśmy się skupiać na doborze kolorystyki, która po prostu nam się podoba i pasuje do całości wnętrza, niż tylko jakie teraz modne są trendy, bo dziś są takie, a za chwile będą inne. http://www.targidzielnicowe.pl/wyposazenie_hurtem/

Odpowiedz w temacie

Edytuj wypowiedź

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja