Forum

Wnętrza - Salon

kolor ścian - meble - dodatki

lena_magda

Witajcie, Jestem w trakcie urządzania swojego pierwszego mieszkania ;) Chciałam aby w salonie jedna ściana - ta na której będzie tv- była jasno brązowa - czekoladowa, a pozostałe miały być raczej naturalne - ecru,jasny beż itp - nie chciałam koloru. Chciałabym mieć bazę do różnych dodatków. Niefortunnie mój wybrany kolor - farba Beckers `melon juice` na ścianach jest jasnożółty (sugerowałam się wzornikiem w castoramie - był jaśniejszy - teraz wiem, że na małej powierzchni kolor wyglądał delikatnie... za nic nie chciałam żółtego pokoju. Rozważam co robić - pokój teraz - pusty jest ciepły. Mam okno i duże (1,8m) drzwi balkonowe drewaniane - cielmy brąz, podłoga jasna no i ściana z tv - jesień korzenna Nobiles i pozostałe `melon juice' Rozważałam oczywiście przemalowanie tych ścian, ale może jeszcze da się coś fajnego zrobić - myślałam o białych meblach szafka rtv, stolik do kawy itp możę dywanik w chłodniejszym kolorze. Może coś doradzicie? Z góry dziękuję ;) Magda

Terczi

Meble białe to może być bardzo ciekawa kompozycja zobacz sobie ciekawe projekty wnętrz, między innymi z białymi meblami w roli głownej na stronie http://www.freshbamboo.pl/meble-biale.html

Gumri

Dodatki w nieco innej barwie to dobry pomysł w tym wypadku. A może spróbujesz przemalować tylko dwie ściany na interesujący Cię kolor? Ciekawe koncepcje i inspiracje mozna znaleźć na stronie Fluggera. :)

Aniat

a może zdecydujesz się na kontrastowe dodatki? kolorowy fotoboard na ścianie, ewentualnie zegar. do tego kilka fajnych poduch w dużym rozmiarze. polecam kolorowe zegary dekoboko http://dekoboko.pl/pl/c/DLA-DUZYCH/46 - mam pomarańczowe MOPSA i jest rewelacja!

felice

Myślę, że nazbyt intensywny odcień żółtego zneutralizują meble o jaśniejszym odcieniu oraz powieszenie większego lustra, obrazów, itp.

Asperatus_pl

Jeżeli masz białe meble to zastanów sie nad czekoladowym kolorem płytek,moim zdaniem taki kontrast będzie tutaj jak najbardziej potrzebny i wskazany. www.Asperatus.pl

opinie_marysi

Odnowie wątek, bo w temacie urządzania mieszkań sporo się dzieje. Niedawno wyszedł nowy numer Katalogu Rodzinnych Wnętrz BRW, jest sporo nowych rzeczy, miedzy innymi porady ekspertów, w tym mojej ulubionej blogerki Uli Michalak. Jeśli szukacie inspiracji to warto przejrzeć nowy katalog.

majka100

Właśnie przeglądam. Ciekawe inspiracje

Regem_pl

W kwestii katalogów- jak najbardziej warto, natomiast też z drugiej strony niemal każdy salon meblowy ma swój katalog i nie warto ograniczać się tylko do jednego, a poszukiwać inspiracji w wielu miejscach. Zobaczcie na www.Regem.pl

Atlantic_Polska

Proponuję urządzenie salonu w ciepłych, beżowych odcieniach, ze ścianami pomalowanymi na kremowo. Zgrają się one szczególnie z meblami na wysoki połysk. Do takiego pomieszczenia, wpasuje się nasz grzejnik radiacyjny Oniris, który ma kolor antracytowy. http://deccoria.pl/galeria/foto,id,127857,1705327,1,nowosci-atlantic-2016.html

eMojePodlogi

Ciepłę kolory na ściany do salonu to faktycznie dobry pomysł, ponieważ pod katem wizualnym powiększy przestrzeń. Zastanawialiście się już nad tym jaki rodzaj podłogi wybrać? Jeżeli nie to zerknijcie na www.eMojePodlogi.pl gdzie pomożemy i doradzimy.

LadyD

Sprawdź inpiracje Sigma Coatings. Mają wiele odcieni, myśle, że znajdziesz coś idelanego dla siebie.

Odpowiedz w temacie

Edytuj wypowiedź

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja