Forum

Wnętrza - Salon

Kolorowe okleiny na meble

Wika333

Chciałabym odnowić pokój - mam troche nudne kolory mebli ( jasna brzoza i białe)..zastanawiam się nad okleiną na meble - ale jakąś fajna fantazyjną. Moze macie pomysł gdzie takie coś kupic? ..może ktoś zrobił taki experyment u siebie w domu? Co w ogóle sądzicie o takim pomyśle? W sklepach są same nudne wzory - albo jednokolorowe albo w kolorze drewna:(

Anna565

Bardzo fajnie wyglądają meble oklejone taka okleiną, ale jest jedno ale...By meble nie wyglądały na "tandetne" będziesz musiała zainwestować w lepszą jakość oklein. Ja ostatnio chciałam odnowić biurko. Kupiłam okleinę, ale oczywiście było mi szkoda wydać troszkę więcej kaski i meble wyglądały okropnie okropnie;/;/ Czasami warto dołożyć i kupić coś porządnego, w tedy na pewno taka dekoracja podkreśli wystrój wnętrz.

Scandiconcept_pl

Do takich mebli warto pomyślec o eleganckich dodatkach,np w stylu skandynawskim www.Scandiconcept.pl mamy szeroki wybór i służę radą na forum:)

Wika333

Wilekie dzięki za odpowiedzi:))..te okleiny sa naprawde ciekawe...chyba odnosiw pokój mojej córce nastoleniej - rewelacyjnie wyglaają te grafiki - a ja mam troche Ikei w domu:) ..dodatki skandynawskie też super pomysł. na pewno cos kupie i tu i tu, teraz czeka mnie najgorsze- wybór i konsulatcja z członkami rodziny;)))))))))))) trzymajcie sie cieplutko!

MagiaOrientu

Okleina to tani i fajny pomysł na odnowienie mebli. Trzeba tylko z nią uważać i bardzo dokładnie przyklejać. Tak aby pęcherze nie powstawały.

Domartstyl

Takie kolorowe okleiny to bardzo fajny pomysł,ale nie będą pasować do każdego wnętrza. Fajnie sprawdzą sie głównie w sypialni oraz pokoju dziecinnym.

LozkaWodne

W internecie jest tego pełno. Jednak szukałabym czegoś uniwersalnego. Jakaś niezwykła okleina może po jakimś czasie Ci się znudzić i będziesz szukała czegoś bardziej zwykłego.

andziks

A motyw takiej oleiny - http://naklejkomania.eu/naklejki-okleiny-na-biurka/32680-naklejka-na-biurko-okleina-na-biurko-17006.html Jak to wyglada pod względem trwałości? Nie zniknie to jakoś szybko? Jakie są wasze doświadczenia. 

LedsStore_pl

Moim zdaniem takie coś śmiało może się sprawdzi o ile jakość jak i wzór czy kolorystyka samej okleiny będzie na dobrym poziomie i wybrana z gustem, od tego trzeba zacząć.

Marekjarwkie4

Witam, mam podobny problem. Rozumiem że temat jest stary ale czy ktoś może używał gotowych oklein żeby naprawić meble? Czy zamawiając z takich stron jak ta https://www.naszeokleiny.pl/ nada się do okelienia mebli?

gringol99

Oczywiście że się da sam zamawiałęm też u nich https://www.naszeokleiny.pl/ jestem bardzo zadowolony, gdyż mają dobre ceny a folie sa b. dobrej jakości tak więc polecam 

sawyer

Ja mam złe doświadczenia z okleinami. Ciężko je nałożyć na meble, żeby nie było bąbli powietrza, a i tak po paru miesiącach zaczną się przecierać i odklejać, co wygląda jeszcze gorzej niż jakbyś z nimi nic nie robiła. 

Odpowiedz w temacie

Edytuj wypowiedź

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja