Forum

Wnętrza - Salon

kolory ścian proszę o pomoc w wyborze

natalka2288

Witam wszystkich serdecznie. Za parę dni przystępuje do remontu pokoju. Nie mogę zdecydować się co do koloru ścian. Dlatego proszę o pomoc. Opiszę trochę pokój. Jest to bardzo słoneczny, jasny pokój który chciałam pomalować na moje ulubione kolory. Jedna ściana ma być w kolorze czekoladowym a reszta w kolorze oliwki a dodatki w kolorze beżu. Druga opcja to jedna ściana w kolorze oliwki a reszta w beżu a dodatki w brązie. Co sądzicie o tym? czy Kolor oliwkowy pasuje do brązu? Czy może lepiej oliwkowy z beżem? Meble w tym pokoju są w barwie jasnej olchy. Proszę o rady. Z góry wszystkim dziękuje

simply

Moim zdaniem lepiej będzie wyglądać oliwkowy z beżowym. jak sobie to wyobrażam to moim zdaniem tak będzie lepiej:) Ale wiesz jak bardzo lubisz brązowy zawsze możesz dokupić później jakieś brązowe dodatki;)

Chr1su

Brąz + oliwka + beż to fajne połączenie , oliwkę można jeszcze zastąpić błękitem . Ja polecam Tobie do tego zestawu jeszcze http://www.mamita.pl , powinny się świetnie wpasować w takie wariacje , w dziale kuchnia powinny być apropos oliwki :)

inspirator

dla mnie oliwka i brąz nie idą za bardzo w parze. Łącząc oliwkę z ciemniejszymi barwami, można osiągnąć klimat lekkiej zgnilizny w pomieszczeniu. radziłbym raczej do oliwki - reszta ścian jaśniejszych. jeśli lubisz brązy i chciałabyś je mieć, to może ciemna podłoga ? coś jak http://bit.ly/7RrfRP. powinno wyglądać elegancko i świeżo.

LadyD

Brąz i oliwka to nie do końca dobre połączenie. 
Brąz  z beżem lub oliwka z beżem będzie bezpiecznym wyborem jeżeli nie jesteś pewna. Sprawdź ofertę Sigma Coatings masz tam bardzo szeroki wybór, na pewno znajdziesz coś dla siebie. 

Odpowiedz w temacie

Edytuj wypowiedź

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja