Forum

Wnętrza - Kuchnia

Krajalnica

song

Czy w ogóle ten sprzęt zdaje jeszcze egzamin, czy jest potrzebny w kuchni, w dobie gdzie chleb jest krojony, wędlina i sery? Ktoœ jeszcze kupuje to urządzenie?

Jolanta73

ja używam zawsze nie lubie krojonych chlebów wędlin ani nic podobnego szybciej sie starzeją wędlina kupiona w całosci dłuzej zachowuje świeżość dlatego też krajalnica to podstawa u mnie w kuchni :)

akwarium

Krajalnica może się przydać do krojenia chleba, który sami wcześniej upieczemy. To ostatnio jest modne i zdrowe, a nie jest to trudne bo wymyślono http://www.megamarket.com.pl/krajalnice, który sam miesza ciasto, czeka aż wyrośnie i piecze. Krajalnice mogą się przydać też do szatkowania kapusty i innych warzyw, ale nie wiem czy na co dzień to urządzenie jest przydatne, raczej przy większych imprezach rodzinnych, drogie nie są więc można sobie sprawić odrobinę wygody i usprawnić przygotowanie przyjęcia.

logi

Oprócz funkcji pieczenia, niektóre http://www.megamarket.com.pl/moulinex-wypiekacz-moulinex-ow6000-baguette-and-co,id-126207 mają funkcję robienia dżemu. To naprawdę przydatne urządzenie w kuchni.

TrendCenter_pl

No tak,ale czy faktycznie tak często korzystamy z krajalnicy? Moim zdaniem nie i warto zastanowić się czy jest to niezbędne akcesorium. warto postawić raczej na komplet eleganckich i dobrych garnków www.Trendcenter..pl

Odpowiedz w temacie

Krajalnica

Edytuj wypowiedź

Krajalnica

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja