Forum

Wnętrza - Salon

kreatywne wnętrze salon

WeronikaNova

Zastanawiam się nad odświeżeniem swojego małego salonu. Myślałam nad jakimś eklektycznym rozwiązaniem, żeby trochę kreatywnie poeksperymentować. Tapety mi się znudziły. Generalnie obecnie: kolory szare, białe meble i limonkowe dodatki. Fajnie to wygląda, ale coś mnie nosi. Podpowiecie coś? 

SuperSofapl

Jeśli chcesz, aby Twój salon zyskał zupełnie nowy charakter, warto pomyśleć o zakupie mebli. W tym pomieszczeniu idealnie sprawdzi się stylowa sofa lub narożnik. Designerskie meble wysokiej jakości znajdziesz w naszym sklepie Super-Sofa. W razie pytań z chęcią doradzimy!

Pozdrawiamy

Super-Sofa

astarusta

Jezeli poszukujesz jakiegos oryginalnego rozwiazania mozesz pokusić się o płytki cementowe. Zobacz kilkka przykładów aranżacji. Wiele wzorów zostało już uzytych w gresach, ale to sa jednak podróbki, a poza tym tak na prawde masz do wyboru setki wzorów, a kżdy można stworzyć z własnymi kolorami. kafle cementowe są wyjątkowo oryginalne.

WeronikaNova

To całkiem ciekawie wygląda. Zastanawiam się nad jakimś kontrastowym rozwiązaniem do tego co mam, czyli szare, białe, limonka. 

Załącznik
Irina

Ja mam w salonie płytki cementowe łączone z drewnianą podłogą i super się to sprawdza! Podłoga "robi" całe wnętrze, nie trzeba kombinować z kolorowymi dodatkami wyżej ;)
Gdybyś zdecydowała się na płytki cementowe, to pamiętaj o ich impregnacji, wtedy są nie do zniszczenia, a bez niej mogą się brudzić. 

Kocham chodzić na bosaka po mojej podłodze, bo te płytki są miłe w dotyku :)

91_anna_91

Nie wiesz jaki narożnik do salonu wybrać? Najlepiej jakby posiadał funkcję spania oraz obszerny pojemnik na pościel. Chcesz wiedzieć więcej na ten temat? — zobacz krótki poradnik: https://blog.mirjan24.pl/jak-wybrac-naroznik-z-funkcja-spania-zobacz-nasz-krotki-poradnik/

Odpowiedz w temacie

kreatywne wnętrze salon

Edytuj wypowiedź

kreatywne wnętrze salon

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja