Forum

Wnętrza - Kuchnia

Kuchenka gazowa z piekarnikiem pod zabudowe.

Brachol

Witam serdecznie wszystkich. Mam pewne pytanie, zamierzam kupić kuchenkę gazową z piekarnikiem pod zabudowę. Chodzi mi o to, żeby była w całości na gaz. Z tego co widziałem w Internecie to napewno góra jest na gaz ale czy piekarniki są również na gaz? Pozdrawiam

ad2802

Płyta jest gazowa a piekarniki zawsze na prąd.

ajot

piekarniki gazowe sa tylko w kuchenkach wolnostojacych, wiec jesli chcesz miec piekarnik w zabudowie, to musisz pogodzic sie z tym, ze bedzie na prad. pozdrawiam

Brachol

Witam ponownie, dziękuję za odpowiedź na mój post. Przez cały czas posiadałem kuchenkę wolnostojącą z piekarnikiem na gaz, proszę powiedzcie czy piekarnik na prąd zużywa dużo prądu i czy potrafi naruszyć budżet domowy w porównaniu z kuchenką na gaz.

eurostyl

Nie prawda! ARDO ma piekarnik GAZOWY pod zabudowę. Szczerze nie polecam i nie namawiam. Ja bym się bał, że spłonę...:)

joanna1

Zastanów się po prostu, czy często pieczesz, bo jeśli nie, to myślę, że nie ma mowy o deficycie w budżecie :)

ropelka1984

Aż takiej wielkiej różnicy nie ma a na pewno nie doprowadzi Cię do ruiny utrzymanie kuchenki elektrycznej! Elektryczna jest lepsza jeżeli używana jest często. Umożliwia ona kilka ustawień: - z termoobiegiem i którąś z grzałek albo obiema ( góra i dół) - z opiekaczem (grillem) i termoobiegiem - z rożnem - grzałka górna - grzałka dolna Są nawet piekarniki 35 funkcyjne z sondą wkładaną do mięska i innymi bajerami takimi jak kataliza i inne..... niepotrzebne rzeczy :)

Majkaa

Dzisiaj nie ma sensu kupować gazówek, są bez porównania gorsze. Teraz sprzedają się praktycznie tylkohttp://www.agito.pl/agd-do-zabudowy/piekarniki/elektryczny/2834,2245-282737.html. Są praktyczniejsze, bezpieczniejsze i mają dużo więcej funkcji i to super bajeranckich, takich jak systemy samoczyszczące, czy superszybkie nagrzewanie. Także ja polecam elektrykę.

turka

szczerze powiem że ja mam piekarnik na prąd i dużo w nim piekę, prawie codziennie, pieczywo itp., moje rachunki to około 90zł miesięcznie, ale używam okapu, podwójnej lodówki, komputer często na chodzie jak i tv, warto pomyśleć o piekarniku energooszczędnym, jeśli chodzi o sprzęt w kuchni to mam w większości A+, a co najmniej A Nie wiem czy to dużo, ja już się przyzwyczaiłam, gaz też drożeje, ale moja mama jest zdania że na gazie dużo taniej ale nie znoszę pieczenia w piekarnikach gazowych

mentol

Nie wiem, kto dziś jeszcze kupuje gazówki... Chyba nawet jest problem z dostaniem takich modeli w salonach sprzedaży. Takie piekarniki na przykład - są bardziej niebezpieczne, bo to wystarczy, że Ci coś wykipi, płomień zgaśnie i już ulatnia się gaz... Może lepiej poczytać http://www.opineo.pl/opinie-77937-mastercook-ide64z-s.html i wybrać jakąś płytę indukcyjną. Czysto, nie śmierdzi gazem i jest bezpieczniej ;-)

Arrrtystka

A dlaczego w zasadzie autorce postu zależało na tym, żeby sam piekarnik też był na gaz?? nie rozumiem.. http://www.nokaut.pl/piekarniki czy to pod zabudowę, wolnostojąca, z tego co ja się orientuję, to są zawsze na prąd. I takie zasilanie się w tym przypadku świetnie sprawdza.

logi

Jest taki Piekarnik CANDY FLG 203 X Plan Light w sprzedaży od 2006 roku do dnia dzisiejszego jakby było z nim cos nie tak to by go juz nie produkowano. Jak komuś zależy na gazie to proszę bardzo. Podejrzewam że znalazło by sie jeszcze kilka innych

Natashu

Akurat jeśli chodzi o CANDY to ostatnio mieliśmy okazję przeglądać ich ofertę i bardzo mi się spodobały piekarniki razem z palnikami/płytą grzewczą i zmywarką w jednym, genialna sprawa jak ktoś nie ma zbyt wiele miejsca, a sprzęt firmy ma ciekawy design i też robią pod zabudowę jak by była taka potrzeba.

kamila83

Jeśli chodzi o płytę gazową, to ja polecam tą - http://www.kernau.com/produkt/kgh-6421-tci-b-plyta-gazowa-czteropalnikowa.html Kupiłam ją kilka miesięcy temu i jak do tej pory spisuje się bardzo dobrze. To solidna, wytrzymała i ergonomiczna płyta podpalnikowa ze szkła ceramicznego, którą dodatkowo łatwo utrzymać w czystości. Cenowo też wyszło dosyć przystępnie, bo zmieściłam się w kwocie 900 złotych. A jeśli chodzi o piekarnik, to niestety nie pomogę, bo dla siebie wybrałam piekarnik elektryczny, też od Kernau ;)

Odpowiedz w temacie

Edytuj wypowiedź

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja