Forum

Wnętrza - Kuchnia

Kuchenka mikrofalowa do zabudowy - POSZUKUJĘ

Szafran

Tak samo w megamedia.pl. Doradzają bardzo profesjonalnie. A co byście powiedzieli na taką srebrną Amicę? Ma grilla, rozmrażanie. Co prawda nie kosztuje równy tysiąc, ale tysiąc jedenaście;) Zobacz zdjęcie: http://www.megamedia.pl/kuchenka-mikrofalowa-z-grillem-amica-amw-20bix.php?off=8

Gosiaczka

zmienne panele do mikrofali :D pomysł powiem mocno chwytliwy.. i może z czasem będzie zrealizowany :D taka czerwona mikrofala fajnie by pasowała do czerwonej lodówki LG sbs :D

ciekawa24

Duży wybór kuchenek mikrofalowych do zabudowy widziałam na electro.pl. Także do 1000 zł. Myślę, że bez problemu znajdziesz taką jakiej ci potrzeba. O sklepie słyszałam same dobre opinie, poza tym sama z niego korzystałam i zawsze byłam zadowolona z usług. Pozdrawiam ;)

anetkawilusz
MalwinaZ napisał:

Możecie polecić coś z własnego doświadczenia? Poszukuję dobrej mikrofali na której cel przeznaczyłam z ukochanym ok. 1tys. Dlatego chcieli byśmy zakupić produkt, który będzie nam służył przesz kilka następnych lat. Mikrofala w kolorze srebrnym, o pojemności 25-26l. Będę bardzo wdzięczna :)

i jak? co wybrałaś bo też szukam

Kaja_

U siebie mam taką kuchenkę mikrofalową - http://www.kernau.com/produkt/kmo-251-gb.html Szukałam czegoś w tym przedziale cenowym i myślę, że udało mi się znaleźć naprawdę dobrej jakości sprzęt. Jej pojemność to 25 litrów, posiada 5 poziomów mocy, funkcję quick start oraz funkcję podgrzewania wieloetapowego. Co jeszcze, na pewno na duży plus oceniam także aż 5 letnią gwarancję (w której skład wchodzą 2 lata pełnej gwarancji oraz 3 lata obsługi serwisowej). Według mnie to był bardzo dobry wybór, mikrofalówka działa bardzo sprawnie i nie mam najmniejszych zastrzeżeń co do jej funkcjonowania. :)

AgdMix24_pl

Nawet za mniej niż 1 tyś zł,bo powiedzmy za te 500 spokojnie kupisz dobrą kuchenkę mikrofalową pod zabudowę,wystarczy poszukać w sklepach internetowych,gdzie teraz są bardzo fajne promocje i rabaty na sprzęt agd. www.AgdMix24.pl

Odpowiedz w temacie

Edytuj wypowiedź

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja