Forum

Wnętrza - Kuchnia

kuchnia

Anna2004

Interesuje mnie kuchnia w kolorze forniru ZEBRANO2 , proszę o opinie na jej temat .

mary_

Mnie nie przekonuje.

marget22

zebrano plus np ecru mdf lakier. super sprawa. jesli chcesz super kuchnie, polecam sie tylko ta firme; www.mkmeblenawymiar.pl naprawde profesjonalizm w kazdym calu.

tajusta30

Jak będzie zrobiona w profesjonalny sposób to myślę że będziesz zadowolony. ___________________________ http://vitamarket.pl/k272-Miod-Manuka.html - zdrowy miód manuka.

HityCenowe24_pl

Dokładnie tak,podobnie zresztą jak każdy projekt kuchni na który się zdecydujemy. To kwestia zarówno naszego gustu jak i budżetu. www.HityCenowe24.pl

Gumri

Mi się bardzo podoba, ciekawy pomysł na kuchnię. Jednak zastanawiam się jaką podłogę planujesz do tego ? Ja postawiłbym na naturalne drewno, Barlinek ma bardzo ciekawą ofertę z pewnością znajdziesz coś odpowiedniego.

TrendCenter_pl

W przypadku takich kolorów na ścianie jak w powyżej aranżacji oraz mebli,chyba faktycznie najlepiej będzie zdecydować się na podłogę z naturalnego drewna,może być to solidny Barlinek. www.TrendCenter.pl

Anna2004

postawiłam na płytkę w kształcie deski w kolorze jasnym gdyż z praktyki wiem, że deska berlinecka ładnie wygląda swieżo położona a przy dzieciach małych i jeszcze w kuchni???? ale dzięki za podpowiedzi. cały efekt bedę widziała po świętach. :

deccoina
Anna2004 napisał:

postawiłam na płytkę w kształcie deski w kolorze jasnym gdyż z praktyki wiem, że deska berlinecka ładnie wygląda swieżo położona a przy dzieciach małych i jeszcze w kuchni???? ale dzięki za podpowiedzi. cały efekt bedę widziała po świętach. :

Tzn., że wybrałaś płytki drewnopodobne czy gładkie płytki w kształcie prostokątów? Ja fanką płytek drewnopodobnych nie jestem, bo niestety bardzo rzuca się w oczy, że to nie drewno, poza tym płytka (materiał z natury zimny) ma udawać drewno (materiał z natury ciepły) - jakiś dysonans się tu tworzy... Ale i tak liczę, że podzielisz się z nami zdjęciami swojej kuchni po remoncie :D

mojeoczysanadalzielone

Posiadam lhttp://www.leroymerlin.pl/meble-lazienkowe/zestawy-i-elementy-mebli/lustra-lazienkowe-i-akcesoria/lustro-lazienkowe-on-dubiel-vitrum,p110460,l535.html i muszę przyznać, że wygląda wyśmienicie. Wiem, że to nie cała kuchnia, aczkowiek chcę powiedzieć, że kuchnia w takiej aranżacji to ciekawy pomysł i może wyjść bardzo atrakcyjnie :)

Odpowiedz w temacie

kuchnia

Edytuj wypowiedź

kuchnia

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja