Forum

Wnętrza - Kuchnia

Kuchnia, - co musi, a czego byc nie powinno!

JerzyS

Kuchnia? Miejsce najwazniejsze w domu. Miejsce gdzie najchetniej wszyscy sie spotykaja. Miejsce gdzie zaglada sie do garnka. Remontuje sobie dom Zastanawiam sie jak powinna wygladac prawdziwa rodzinna kuchnia? jak powinna byc wyposazona? Zgadzam sie z tymi ktorzy twierdza ze kuchnia powinna miec stol na 12 osob Taki debowy sobie teraz zamawiam u stolarza Stabilny odpowiednio dlugi i szeroki. Wybijam dzwi na taras. Taras ma 3 na 10m Tam bedzie letnia jadalnia- salon Najwiecej zastanawiam sie nad wyposazeniem kuchennym. Co musi byc, a czego nie nalezy instalowac? prosze podpowiedzcie. Jest to moja kolejna kuchnia, ale ja tez sie zmieniam, Chce , aby ta kuchnia byla ponadczasowa i doskonala!

kasia02

Myślę, że bardzo ważne i pomocne są szuflady w dolnych szafkach. Na garnki, na talerze, na wszystko...Szuflady + ich dobre wyposażenie - to jest bardzo, bardzo praktyczne. Super sprawa to kosze cargo. Jeśli dużo gotujecie i brudzicie naczyń - przyda sie zmywarka. Moim zdaniem nie warto też robić mebli na nóżkach bez listwy cokołowej - ponieważ ciągle będzie pod szafkami kurz, który ciężko posprzątać Zlew wpuszczany w blat Dobre oświetlenie pod szafkami górnymi, aby oświetlić sobie blat roboczy.

kasia02

Istotny jest również materiał, który wybierzesz na swoje kuchenne meble. Jak wiadomo, w kuchni dużo się dzieje wiec warto zadbać o to żeby po dwóch latach użytkowania fronty nie były do wymiany ;-) Jak mi sie coś przypomni to napiszę ;-)

joanna1

Właściwie Kasia napisała chyba najwazniejsze rzeczy. Warto zadbać też o dobre rozwiązania w dziedzinie odpadów - kosz z możliwością sortowania śmieci. Na pewno warto zainstalować dobry okap.

Użytkownik deccoria

Jak mozesz to zastosuj dużo światła ale takiego abyś mógł kazde wyłączyć osobno .Nad stołem. ogólne pod szafkami....ewentualnie jak chcesz coś pokazac to dodatkowo . Pamietaj ,że szaki które zamówisz nie muszą miec wymiarów standartowych . mozesz je dostoswać do własnego wzrostu i wygody. nie musisz wiszać wysoko szafek jesli jestecie niscy albo odwrotnie. Blat wpuszczany ma jedną wade jak sie rozleje woda to nie spłynie sama do zlewu. zaprojektój częśc do pracy nie taka zebyś miał 40 cm. ale dużooo więcej. postaraj sie upchnąć wszystkie gary na dolnych pólkach. jesli masz otwarta kuchnię to postaraj się chociaż w minimalny sposób oddzielic ją nawet od jadalni . jest to istotne gdzy masz juz spore pobojowisko w trakcie pichcenia....

ZUZIA1

pod tytuem na 1 stronie forum jak powinna wygladac kuchnia marzen opisalam dosyc obszernie rozne ciekawe i praktyczne rozwiazania poczytaj

Odpowiedz w temacie

Edytuj wypowiedź

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja