Forum

Wnętrza - Kuchnia

Kuchnia nowoczesna czy klasyczna?

akivii

Aha, zatem jak kuchnia jest większa i szafki nie są wąskie to cargo jest zbędne?

Izuchaa

Tu masz więcej na temat Cargo: http://www.blog.ikuchnie.pl/2013/08/sposoby-na-przechowywanie-jedzenia-nowoczesna-spizarnia/ A Avantos to front górnej, podwójnej szafki, który łamie się w pół i podnosi do góry.

akivii

Pierwszy raz widzę co to jest ten aventos. I również na podzespołach bluma! Bardzo mi się podoba Zobacz zdjęcie: http://www.aluminumsys.com/wp-content/uploads/2012/06/Aventos-HF.jpg

BlueDecoria

Wszędzie tak naprawdę liczy się umiar. Zawsze byłam zwolenniczką łączenia nowoczesności z klasyką. Często widuję u znajomych nowoczesne meble błyszczące niczym lustra i z jednej strony wygląda to ładnie, ale z drugiej ciągle się 'palcuje' (pewnie wszystko zależy od rodzaju mebli). A chodzi o to, by kuchnia była funkcjonalna, no i oczywiście o to, abyśmy my sami dobrze się w niej czuli :)

DecoRoom
akivii napisał:

Aha, zatem jak kuchnia jest większa i szafki nie są wąskie to cargo jest zbędne?

No nie do końca , bo skoro mamy możliwość wygospodarować więcej przestrzeni nawet w większej kuchni to dlaczego z tego nie skorzystać? www.decoroom.eu

Izuchaa

Cargo to przede wszystkim fajny sposób na organizację miejsca w kuchni, więc nie ma tu znaczenia czy będzie to szafka szeroka czy wąski słupek.

green_girl

A ja jestem w 100% za nowoczesnymi wnętrzami. Białe meble i ciemne podłogi, nowoczesny sprzęt - taki styl marzy mi się w mojej kuchni. Już powoli nawet zaczęłam krok po kroku to realizować - podłoga jest, meble w realizacji. Teraz wybieram sprzęt. W sumie w kuchni najważniejszy jest piekarnik i okap no i lodówka. Ale teraz wybieram okap i zainteresowała mnie oferta Ciarko - http://www.ciarko.pl/ Jak to wygląda w waszej kuchni? Znacie tego producenta? Bo jeśli chodzi o desing to zadowala mnie w 100%

DecoRoom

Na zadane w temacie pytanie można odpowiedzieć, że i taka jest i ok i tak, natomiast to wszystko zależy dla kogo i w jakim pomieszczeniu. www.decoroom.eu

Myszka11

Zdecydowanie wolę nowoczesne. :)

akivii

Złożyłem zamówienie w firmie ikuchnie tydzień temu. Załapałem się na promocję "130 zł za każdy wydany 1000zł". Muszę przyznać, że pierwszy raz biorę udział w takim przedsięwzięciu i za bardzo nie wiem czego się spodziewać po pracy projektantów. Macie dla mnie może jakieś rady?

Izuchaa

To jak już złożyłeś zamówienie to chyba już projekt masz gotowy?:>

olak123

Ja tam lubię kuchnie eklektyczne, rustykalne albo retro. Nowoczesna - jak dla mnie jest troszkę za zimna, bez tzw. duszy, z kolei te klasyczne pomimo swojej ponadczasowości są takie... poważne. A jeżeli ktoś szuka inspiracji to wejdźcie na https://www.kuchnie123.com.pl/ Są tam nie tylko zdjęcia kuchni w różnych stylach, ale również możecie sobie wycenić własną! Pozdrawiam, Ola

akivii
Izuchaa napisał:

To jak już złożyłeś zamówienie to chyba już projekt masz gotowy?:>

Tak, otrzymałem go kilka dni temu i już w zasadzie zakończyła się rola projektanta. W tej chwili meble są przygotowywane i za niedługo do mnie przyjadą. Sam sobie już poradziłem w pracy z projektantem :)

Izuchaa

To pisz szybko co w tym projekcie masz :)

akivii

Fronty fornirowane z systemem blumotion, w narożniku są wysuwane kosze do przechowywania, na skraju kuchni głębokie szuflady cargo z przeznaczeniem na długoterminową żywność (taka pseudospiżarka). Ponadto do góry szafki otwierane wzwyż, na pneumatycznych zawiasach. Całość w na jednej ścianie, po przeciwnej mały barek

Izuchaa

Ooo... sporo tego. Ciekawa jestem ile za to wszystko zapłacisz. Masz już wycenę. A te fronty fornirowane jak będą wyglądać?

akivii

Około 11 tys. mnie to kosztuje. Oczywiście się nie sugerujcie moją wyceną, bo ja brałem udział w promocji. A poza tym każda wycena jest robiona indywidualnie do pomieszczenia. Fronty fornirowane będą dosyć jasne, mają imitować lite drewno bukowe. Pomiędzy szafkami górnymi a dolnymi postawiłem również na system ścienny. Rzecz niesamowicie podręczna

Izuchaa

Myślę, że cena nie wygórowana. Jaki metraż? A co masz na myśli pisząc, że będziesz mieć systemy ścienne między szafkami?

akivii
DecoRoom

Nie tyle wybór stylu ma aż takie znaczenie, bo to jest kwestia gustu i upodobań, co spójna i harmonijna aranżacja całości. www.decoroom.eu

Odpowiedz w temacie

Edytuj wypowiedź

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja