Forum

Wnętrza - Kuchnia

kuchnia otwarta na pokój dobór koloru

katherin

Witam serdecznie, mam problem z doborem koloru ścian w pokoju i kuchni, aby dobrze współgrały z meblami. Kawalerka 30m2, podłoga wenge, meble w kuchni wenge, meble w pokoju surowa sosna, sofa ciemnobrązowa. Proszę o poradę, jaki kolor ścian wybrać w pokoju, tym samym jakie płytki na ścianę aby pasowałoby do kuchni, no i do całości mieszkania. Ze względu na kuchnię otwartą na pokój myślałam o takich płytkach nie typowo kuchennych. Z góry dziękuję za pomoc.

MagiaOrientu

Polecała bym wybrać ciepłe, ale jasne kolory by z ciemnymi meblami nie przyćmić mieszkania. Np beżowy, pomarańczowy, żółty, łososiowy, ecru. Można bawić się odcieniami koloru kładąc przy ziemi ciemniejszy i stopniowo go rozjaśniać. Pozdrawiam www. http://magia-orientu.com/

kobra198

zgadzam się z poprzednią wypowiedzią, zwłaszcza do niewielkiego mieszkania najlepsze są jasne, ciepłe barwy.

Domartstyl

Jasne kolory zawsze poprawiają nastrój,wiec wg mnie to dobry pomysł. Do gustu szczególnie przypadł mi ten słonecznikowy,to najlepsza propozycja.

simply

ja wybrałabym coś na zasadzie kontrastu, tylko uważaj, żeby z tym nie przesadzić, jak masz gdzieś brązy i są one dość ciemne to wybrałabym coś jasnego może jakiś odcień beżu ?? Dzięki połączeniu ciemnych i jasnych kolorów pomieszczenie tez będzie się wydawać większe :)

Scandiconcept_pl

Ja takze przychylam się do tego,że lepiej byłoby wybrać bardziej kontrastowe kolory,dzięki temu znacznie ożywicie swoje mieszkanie. Tylko trzeba uważać,żeby za bardzo nie przesadzić.

LEDaTEC

Wszystko zależy od rodzaju oświetlenia dominującego we wnętrzu. Zdjęcia ciekawych aranżacji, porady dotyczące oświetlenia oraz pełną gamę opraw LED wbudowanych, nabudowanych, wiszących, ściennych i stojących oraz taśm LED, profili oraz innych akcesoriów oświetleniowych znajdziesz na stronie http://www.ledatec.pl/. Znajdziesz tam również namiary na Przedstawicieli, którzy z przyjemnością pomogą Ci w doborze odpowiedniego oświetlenia. Zobacz zdjęcie: http://www.ledatec.pl/admin/zdjecia/729.JPG

Odpowiedz w temacie

Edytuj wypowiedź

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja