Forum

Wnętrza - Kuchnia

Kuchnia wykładana cegłą - dobry pomysł?

Posty: 198
PanTercjusz

Kuchnia wykładana cegłą - dobry pomysł jako sposób na przearanżowanie zbyt nowoczesnej, nudnej kuchni? Może macie do pooglądania zdjęcia w takim wydaniu?

Posty: 1912
DecoRoom

Sam pomysł fajny, pod warunkiem , że nie przesadzimy z jej ilością i nie przytłoczymy pomieścimy, zerknij na nasze aranżacje tego typu. http://www.decoroom.eu/projekty-wnetrz-realizacje

Posty: 209
Arrrtystka

Słuszna uwaga, bo z jednej strony ceglane wnętrze może wygladać bardzo fajnie, a z drugiej z czymkolwiek się nie przesadzi to nadmiar szkodzi:) Tutaj masz do pooglądania fajne wnętrza ze ścianami inspirowanymi cegłą, lub wręcz nią wyłozonymi: http://archiweb.pl/aktualnosci/oblicza-cegy-we-wnetrzach-524/ - w sieci pewnie sporo znajdziesz takich pomysłów, więc jesli chodzi o podpatrzenie rozwiązań i wykorzystanie ich u siebie, to możliwości sa ogromne.

Posty: 312
rampol

Świetny pomysł, z tą cegłą w kuchni. Wygląda to mniej więcej tak: http://www.artbud.pl/pl/p/Kamien-scienny-Relief-BRUK-BET-Stara-cegla.-0.69-m2.-3-kolory-zlop/32885 Pamiętać tylko należy o wcześniejszej impregnacji.

Posty: 301
Canion

Fajny pomysł, ciekawy, tylko unikałabymcegły tam, gdzie pryska tłuszcz, czyli w bezpośrenim sąsiedztwie kuchni, czyli kuchenki :)

Posty: 304
rozwidlak

Cegła wyglądałaby super. Ale faktycznie jak tłuszcz pryśnie to ciężko schodzi. Lepiej postawić na wzór cegły, ale w postaci paneli ochronnych za laminatem. Chodzi mi o coś takiego: http://paneledokuchni.pl/czerwone_cegly-p10207.html wygląda realistycznie i nowocześnie, a przy tym jest praktyczne w zastosowaniu :)

Posty: 1912
DecoRoom

No niestety przy takich pomieszczeniach jak kuchnia dużą większą uwagę trzeba było przywiązywać nie tylko do względów estetycznych i aranżacyjnych, ale także tych użytkowych, praktycznych. https://www.facebook.com/decoroom.eu

Posty: 63
anetkawilusz

jak dla mnie pomysł świetny! ;)

Posty: 43
arbuz1988

dla mnie mega pomysł. Widziałam takie zastosowania, jak mieszkałam w Holandi. Teraz sama planuje wyłożyć cegłą king klinker. Jak typowy Polak - wakacje = remont :D

Posty: 21
kos124

ooooo tak! ja takie projekty w kółko oglądam na domzcegly.pl. piękne są ceglane ściany czy wyspy.

Posty: 1912
DecoRoom

Pomysł super i na czasie, z reszta zobaczcie sami.

https://www.instagram.com/p/B0ldBOIIkq2/

Odpowiedz w temacie

Kuchnia wykładana cegłą - dobry pomysł?

Edytuj wypowiedź

Kuchnia wykładana cegłą - dobry pomysł?

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.