Forum

Wnętrza - Pokój dziecięcy

lampa do pokoju dziecęcego

katarzyna1980

Polecam fajne lampy ledowe o ciekawych kształtach. Kupowałam taką lampę dla mojej 5 letniej córki i jest zachwycona - najbardziej podoba jej się kolor, oczywiście różowy ;-) Lampę zakupiłam w firmie LED-hurt i ponadto skorzystałam z oferty darmowych kuponów rabatowych na stronce www.rabatybudowlane.pl, serdecznie polecam :)

nowalijka1

ja też bym spytała chłopców o zdanie. Zawsze konsultuję ze swoim synem wszystko, razem szukamy rozwiązań itd. A najbardziej mi się śmiać chciało, jak wczoraj widziałam wpis na blogu babki, która robiła projekty pokoju dla syna i pytała czytelników o zdanie - czy lepiej zrobić w stylu real-madryt czy fc-barcelona, które kolory lepiej pasują do pokoju.... no palmface....... im wcześniej da się dziecku wybór tym lepszy gust będzie miało w przyszłości, będzie świadomym konsumentem, dokonanie wyboru i podjęcie decyzji nie będzie dla niego stresem a przyjemnością

kamil_650

Lampy do pokoju dziecięcego powinny być przede wszystkim bezpieczne! Lampy LED są bezpiecznym źródłem światła i w dodatku energooszczędnym i ekologicznym! W procesie produkcji nie używa się rtęci jak w normalnych żarówkach energo-oszczędnych. Poza tym lampy LED są wyjątkowo wydajne- blisko 90 proc. energii jest zamieniane w światło a nie ciepło! (więc nie ma się jak oparzyć.) Osobiście polecam lampy ze strony LED- HURT.pl, są tanie, i bardzo dobrze wykonane. Dodatkowo zaoszczędziłem korzystając z kuponu rabatowego jaki można znaleźć na stronie rabatybudowlane.pl

mania7

moze kolorowe oswietlenie?

matylda23

A co macie na ścianach? Ja przeglądam właśnie tutaj https://ajzo.pl/filter/299,307 wzory na plakaty, mam fajne ramy i planuje takie 3 plakaty duże na ścianie powiesić.

majka123

fajne ale dla 3 latków myślę, że bardziej pasują wzory z Kubusiem ;)

wiktoriaaaa

i co wybrałaś????

Natasha4

lampa do pokoju dziecięcego powinna być raczej przytulna , tak by pasowała do restzy wnętrza , poza poza tym jak już wybieramy lampe to myśle ,ze powinniśmiy tez pomyśleć nad włacznikami oraz gniazdkami tak by pasowały do reszty wnętrza . Bardzo ciekawe wzornictwo oraz kolorystyke ma ospel . Sama mam włączniki od nich i bardzo ładnie się prezentują .;)

mlamppl

Jeśli szukają Państwo lamp do pokoju swoich pociech to zapraszamy do odwiedzenia naszego e-sklepu. Pomagamy w doborze idealnej oprawy do wnętrza oraz udzielamy atrakcyjnych rabatów :))

aldonka1196

Jeżeli chodzi o oświetlenie ja wybieram stronę http://lampunie.pl/ mają tam bogaty wybór. Ja jak i moi znajomi oraz rodzina korzystamy z tej strony. Pracownicy potrafią doradzić i nawet można wynegocjować cenę jeżeli widziało się daną lampę taniej. Serdecznie polecam odwiedzenie tej strony

Lionek

Hej : ) sprawdź na stronie https://www.mylionshome.pl/akcesoria-oswietlenie/ mają naprawdę szeroki asortyment z różnych sklepów, co pozwala na oszczędzenie czasu przy szukaniu odpowiedniej lampy :grin:

sandruszka

ja bym chyba jednak szla w strone funkcjonalnosci lampy a wzory to juz drugorzedna rzecz wg mnie. w pokoju dziecka musi byc jasno... musi miec dobre warunki do nauki. u nas Kasia bardzo duzo czyta i to zazwyczaj wieczorami, wiec nie wyobrazam sobie zeby miala slabe oswietlenie w pokoju... kupilismy porzadna lampe podlogowa w salonie agaty z regulowana szyja cos w tym styu https://www.agatameble.pl/oswietlenie/lampy-podlogowe/sl556-ch-amado-lampa-podlogowa-chrom zreszta tez fajnie komponuje sie z dodatkami i pomimo misz maszu bo corka jest mala artystka ;p wnosi taki harmonijny klimat

gabrysia94

ważne żeby lampa dawała dobre światło, żeby dzieciak od małego nie psuł sobie wzroku ;)

beataata

Do pokoju dzieciecego mam jakąś zwyczajną lampę z ikea, a do tego żarówkę led z możliwością przyciemniania, takie cudeńko https://www.philips.pl/c-m-li/wybierz-zrodlo-swiatla/sceneswitch Polecam bardzo, szczególnie jak mój dzieciak był niemowlakiem to przydawała się. Może nie pożyła długo, po mniej niż roku spaliła się.. Ale druga działa jak ta lala.

Domi87

Ja polecam na biurko do pokoju dziecięcego lampkę na biurko ze strony www.klusdesing.pl

Domi87

Ja polecam na biurko do pokoju dziecięcego lampkę na biurko ze strony www.klusdesing.pl

MonikaWaw

Niedawno znalazłam fajną stronę internetową: https://studioswiatla.pl/ Jest to strona sklepu internetowego, który oferuje szeroki wybór lamp i myślę, że znajdziesz tam tą, której szukasz :)

gonja

Myślałam o lampach sufitowych, ale postawiłam na kinkiety activejet i nocną lampkę. Zwracam również uwagę na to aby pobierały mało energii elektrycznej dlatego tez wybieram żarówki ledowe

ciniminis

mi się podobają takie lampki - misie, słoneczka, serduszka, takie w ciekawych kształtach, które się naciska i delikatnie świecą wieczorem :)

ciniminis

mi się podobają takie lampki - misie, słoneczka, serduszka, takie w ciekawych kształtach, które się naciska i delikatnie świecą wieczorem :)

Odpowiedz w temacie

Edytuj wypowiedź

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja