Forum

Wnętrza - Pokój dziecięcy

Lampa do pokoju dziecięcego

florianek

Ja swoją lampe kupiłam w Obi jest talka duża i stojąca. Stanowi bardzo ważny element dekoracyjny.

moth

Mój smyk wybrał sobie kolorową lampę magic colours z nilsena a ja tylko dodam,że to bezpieczne światło i energooszczędne. Lamp stojących nie mam, bo mam kota, który uwielbia je przewracać :)

Kwalota34

Są takie lampy w kształcie zabawek, polecam :)

Borek76

Ja widziałem takie lampy z taką fajną pokrywą, bardzo tanie a fajnie wygląda :) na allegro propnuje poszukać.

patros

trzeba dobrze dopasować wielkość lampki

Malinkamichalinka1

Jak kupiłam żyrandol na babydoro.pl i to był dobry wybór. Dobrze oświetla pokój mojej małej, daje światło nie za mocne i nie za lekkie, jest idealne. Wygląda bardzo ładnie, jest w dziecięcym kolorze. Polecam.

Malinkamichalinka1

Jak kupiłam żyrandol na babydoro.pl i to był dobry wybór. Dobrze oświetla pokój mojej małej, daje światło nie za mocne i nie za lekkie, jest idealne. Wygląda bardzo ładnie, jest w dziecięcym kolorze. Polecam.

mlamppl

W poszukiwaniu oświetlenia do pokoju dziecięcego i nie tylko zapraszamy do zapraszamy do naszego e-sklepu :) Oferujemy szeroki wybór lamp, pomagamy w doborze idealnej oprawy do wnętrza oraz udzielamy ciekawych rabatów.

aldonka1196

Polecam stronę http://lampunie.pl/ mają bogaty wybór oświetlenia do różnych pomieszczeń, ciekawe wzornictwo, zawsze korzystam i polecam znajomym jak i rodzinie. Wystarczy odwiedzić stronę by zapoznać się z asortymentem i w razie pytań dzwonić a pracownicy tej strony udzielą niezbędnych informacji

Odpowiedz w temacie

Edytuj wypowiedź

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja