Forum

Wnętrza - Łazienka

Łazienka - wnętrze z klimatem

glazurowe_wybrzeze

Zapraszamy na naszą stronę internetową. Glazurowe Wybrzeże

inspirator

czytając temat tego wątku, spodziewałem się nieco czegoś innego ;) No ale może korzystając z dobrego tematu to może podrzucimy jakieś inspiracje łazienek "z klimatem". Zobaczcie sobie http://www.domoklik.pl/pl/konkurs/2/lazienka-3006 z klimatem relaksacyjnym :) malutka, ale bije od niej jakiś taka miła atmosfera...

camembert

przyznaję, ciekawa łazieneczka choć do pełni klimatu czegoś mi tam brakowało.... Te cegiełki były takie oschłe... Klimatu z pewnością dodały świece - zwłaszcza ten ostatni dodawał imponującego efektu. Zabrakło mi czegoś na ścianie naprzeciw drzwi - no i ta dziura pod sufitem :tongue: to nie było najlepsze :tongue: poza tym może jeszcze coś by dodać...np. stylowe ręczniki zawieszone na moździeżowych, ażurowych wieszaczkach? właśnie na ten pustej ścianie... Coś takiego

mika31
camembert napisał:

Klimatu z pewnością dodały świece i abażur - zwłaszcza ten ostatni dodawał imponującego efektu. Zabrakło mi czegoś na ścianie naprzeciw drzwi - no i ta dziura pod sufitem :tongue: to nie było najlepsze :tongue: poza tym może jeszcze coś by dodać...np. stylowe ręczniki zawieszone na moździeżowych, ażurowych wieszaczkach? właśnie na ten pustej ścianie... Coś takiego

Nie do końca się zgodzę. To nie są zdjęcia z magazynów, z pełną aranżacją, ale fotki ze zrealizowanych projektów i wydaje mi się, że wszystkie ozdoby tylko by odwracały uwagę od tego, co najistotniejsze. Mówię o tym z doświadczenia, bo kiedy przy pierwszych projektach łazienek i salonów w CAD Decorze dodałam sporo ozdóbek (skoro były dostępne, to czemu nie...), to zwrócono mi uwagę, że nie jest to dobry pomysł. Oczywiście nie od razu byłam gotowa przyznać temu rację.

lonia999

fajny klimat robia wstawki ze szkla, moja znajoma wrzucała szklane dekory miedzy gresowe kafelki, bardzo oryginalny efekt

fedo

A może ktoś ma jakieś fajne www.e-inclusive.pl do zaproponowania?

Odpowiedz w temacie

Edytuj wypowiedź

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja