Forum

Wnętrza - Kuchnia

lodówka w aneksie

moni_74

chcę zmienić lodówkę i zastanawiam się nad http://www.skapiec.pl/site/cat/308/comp/341751 Jest ładna i będzie idealnie pasowała do mojego aneksu. Co sądzicie o tych lodówkach?

Jolanta73

moi znajomi mają taką lodówkę i ją chwalą:))

volly

też mam Amicę w aneksie i jestem zadowolony,bo jest wyjątkowo cicha :) a tym przypadku,to bardzo istotne :)

Rapajka

lodówka wygląda ładnie i na pewno będzie fajnie pasowała do aneksu. Cena też jest bardzo atrakcyjna. Natomiast co do funkcji to wydaje mi się, że jest taka jak wszystkie lodówki. Mi się podoba :)

fabian2

test

fabian2

tes2

moni_74
volly napisał:

też mam Amicę w aneksie i jestem zadowolony,bo jest wyjątkowo cicha :) a tym przypadku,to bardzo istotne :)

Fajnie, że jest cicha, bo rzeczywiście to jest bardzo ważne. Moją lodówkę zmieniam, bo jest już stara i tak głośna, że nie można praktycznie wytrzymać. A ta nowa raz że będzie świetnie pasowała to jeszcze będzie cicha :). A ja z ich awaryjnością? Mam piekarnik Amici i jest w porządku. A jak z ich lodówką?

Docrev

Witam Może nie wiem, może się nie znam, natomiast moi klienci (sklepy, hurtownie) niezbyt pochlebnie wypowiadają się o chłodnictwie Amica, warto zastanowić się nad wydaniem paru złotych więcej, cena mówi za siebie, produkt pierwszej ceny nie będzie dobrym produktem, proszę pamiętaj że nie kupujesz jej na rok dwa, nie sprzedaje Gorenje ale wg mnie warto zastanowić się nad tą marką.

Moonfluff

ja posiadam LG Kombi i jestem z niej bardzo zadowolona. teraz jest taki wybór lodówek, że można na prawdę poszaleć :) a z ciekawości, czemu akurat Amica?

moni_74
Moonfluff napisał:

ja posiadam LG Kombi i jestem z niej bardzo zadowolona. teraz jest taki wybór lodówek, że można na prawdę poszaleć :) a z ciekawości, czemu akurat Amica?

Może to głupie ale kupiłam (tak, tak już kupiona) lodówkę Amici, bo mam ich płytę i piekarnik. Wszystko działa poprawnie, nie miałam żadnych problemów. I oto powód wyboru :). Nie wiem dlaczego ludzie uważają ich lodówki za kiepskie? Póki co nie mogę powiedzieć złego słowa o jakości a zapłaciłam naprawdę mało. No nie wiem. Jestem dobrej myśli :)

kordek

Myślę, że nie chodzi tu o awaryjność tych lodówek tylko o cenę. Jak coś jest tanie to wydaje się od razu podejrzane i łatwo się psujące. Moja koleżanka ma taką lodówkę i też sobie chwali. A co do LG to ich lodówki nie należą do tanich, ale za to jakościowo są nie do podrobienia i za to się płaci... niestety.

szymczes

W kwestii awaryjności, to muszę Wam powiedzieć, że akurat moje miejsce pracy mieści się obok serwisu Amici i muszę powiedzieć, że ruch mają duży ;) ale po co Ci ludzie tam przychodzą to nie wnikam ;P

mmrozu

tak naprawde karzdy sprzęt agd jest dobry, az sie nie zepsuje :) każda firma jest w czymś lepsza i gorsza - Amika z pewnoscią ma niezbyt chwalone pralki, ale są firmy uwazane za bardzo dobre, którym udaje sie wypuszczać BUBLE np Ariston - sam sie przejechałem jak mi zlazł bezbarwny z inoxa ------------------------------------------- Mrozu Projekt - www.mrozuprojekt.pl

DianaP

Hmm może taki poradnik http://www.electro.pl/poradnik-zakupowy-Jaka_lodowke_wybrac_3F,a-8 pomoże CI jakoś podjąć odpowiednia decyje. Ja wiem że wybór na rynku jest teraz spory ale właśnie od tego są takie pomoce na necie.

charlotte1991

Ja szukam lodówki bo moja zaczyna świrować i zamiast chłodzić to grzeje.

amer40

Bardzo ładna lodówka w przystępnej cenie :). Również wybrałem tę markę i jestem zadowolony. Nie zastanawiaj się, tylko kupuj. No chyba że już kupiłaś :p. ----------------------------------- Najlepszy tradycyjny http://pigi-krakow.pl/onas.php

zuzannaanna
charlotte1991 napisał:

Ja szukam lodówki bo moja zaczyna świrować i zamiast chłodzić to grzeje.

Wiesz co? W lodówce jest taki płyn który odpowiada za chłodzenie, jak się skończy to ona się nagrzewa. Mieliśmy taką sytuację w zeszłym roku i uzupełnienie tego płynu wyniosło nas 200 złotych. Póki co lodówka działa. Jeśli jednak zdecydowałabyś się na nową to zobacz sobie ofertę tej firmy http://www.mixmedia.pl/top-produkty-wsrod-lodowek,a-2793 Maja bardzo duży wybór lodówek w dobrych cenach, może akurat znajdziesz coś dla siebie.

Izzzy

Jeśli chodzi o moją kuchnię, to wszystkie sprzęty AGD mamy w zabudowie, także lodówkę. Chciałam aby moja kuchnia była jednolitym i minimalistycznym pomieszczeniem, dlatego zdecydowałam się "ukryć" cały sprzęt AGD w szafkach. Dzięki temu pomieszczenie nie tylko nabrało przestronności, ale także tworzy spójną całość. Na koniec jeszcze polecam Wam artykuł, który porównuje oba typy lodówek - wolnostojącą oraz do zabudowy, tutaj link - https://www.maxkuchnie.pl/artykuly/sprzet-agd/lodowka/lodowka-wolnostojaca-vs-do-zabudowy-co-wybrac-1100.html Mam nadzieję, że i Wam się przyda :)

Mejson

Też szukam sprzętu pod zabudowę, dużo dobrego naczytalam sie o Gorenje. Przeszlam sie nawet do sklepu obejrzeć osobiście i naprawde daja radę :), nawet odradzono mi tych gigantów a polecono Gorenje.

Mejson

Też szukam sprzętu pod zabudowę, dużo dobrego naczytalam sie o Gorenje. Przeszlam sie nawet do sklepu obejrzeć osobiście i naprawde daja radę :), nawet odradzono mi tych gigantów a polecono Gorenje.

Odpowiedz w temacie

lodówka w aneksie

Edytuj wypowiedź

lodówka w aneksie

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja