Forum

Wnętrza - Salon

labtec11

Zastanawiam się nad umieszczeniem w pokoju dziennym lustra.... ale nie wiem czy będzie ono tam pasowało.. A może są inne, lepsze miejsca w domu aby umieścić tam lustro? czekam na porady ....

klebuszka

najlepszym miejscem jest łazienka....;) a jeśli w łazience masz już lustro to kolejnym dobrym miejscem jest hol- jak wychodzisz z mieszkania to fajnie jest wiedzieć jak sie wygląda. pokój dzienny......też może być tam lustro ale bardziej w celach dekoracyjnych niż użytkowych- musi być ładne.

logitech111

no właśnie miałem na myśli cele dekoracyjne :)

klebuszka

ja mam w domu wiele luster dlatego nie byłam pewna do końca o co Ci chodzi. Jeśli chodzi o lustra dekoracyjne to mam jedno, w pokoju dziennym, okrągłe ze złotą oprawą. nawet ładnie się prezentuje na ścianie, zwłaszcza, że pasuje mi do statku, szkiców żaglowców i innych dekoracji w tym klimacie

asiorka

Do celów dekoracyjnych świetnie sprawdzi się http://alejka.pl/samoprzylepna-folia-lustrzana-3.html , wygląda jak prawdziwe lustro , a możesz powiesić ją wszędzie.Ja ozdobiłam nią swoją szafę .

Odpowiedz w temacie

Lustro

Edytuj wypowiedź

Lustro

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja