Forum

Wnętrza - Sypialnia

Lustro w sypialni

AndrzejW11

Czy macie lustro powieszone lub stojące przy ścianie czy moze znajduje sie ono na/w szafie? która opcja jest według was lepsza?

limanka

ja mam duże lustro na drzwiach szafy wnękowej, wygląda mega fajnie i optycznie bardzo powiększa sypialnię :)

Amelia_88

W sypialni, z racji tego, że jest długa, ale wąska, mam lustro na ścianie :) A w dwóch rogach szafy narożne, bez lustra oczywiście. Polecam :)

Ravs

Lepiej mieć to w szafie, fajnie zaoszczędza miejsce ;) Do tego dwa w jednym.

BellaStoria_pl

Duże lustro na drzwiach szafy lub w jej środku to zdecydowanie najlepsza opcja,bo nie ukrywajmy,ż ew każdej sypialni będzie nam ono bardzo potrzebne,wręcz niezbędne,podobnie jak pościel czy narzuta ozdobna. Akurat to znajdziecie u nas na www.BellaStoria.pl

Ogrodnik79

Na szafie ładnie wygląda.

Mirjan24

Lustro to bardzo praktyczne rozwiązanie, bo dodatkowo optycznie powiększa przestrzeń. W małej sypialni szczególnie dobrym rozwiązaniem jest lustro na drzwiach szafy. Poszukującym tego rodzaju mebla polecam szafy z naszej oferty: https://www.mirjan24.pl/29-szafy

Iklik_pl

Może być to również większe lustro na toaletce lub jak słusznie pisze Przedmówca- na drzwiach szafy,garderoby w sypialni. To szczególnie przydatne jeżeli mamy dosyć mała i wąską sypialnię,skutecznie powiększy jej przestrzeń. www.Iklik.pl

Odpowiedz w temacie

Lustro w sypialni

Edytuj wypowiedź

Lustro w sypialni

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja