Forum

Wnętrza - Salon

Mała czarna...kanapa

Coguar

Witam, marzy mi się czarna, błyszcząca, skórzana kanapa w salonie. Nie wiem tylko czy będzie pasowała do półek w kolorze wenge, beżowych ścian i orzechowych paneli?? oto moja wymarzona kanapa: http://multizakupy.pl/Sofa_3_osobowa_Kleo_czarna.html będę wdzięczna za wszelkie porady;)

volly

hmmm...na moje oko trochę nie bardzo chyba, to będzie pasowało(wenge,beż,i czarny ...).choć kanapa ciekawa. może nie koniecznie czarna kanapa ?! może jakiś żywszy kolor :)

goniamari

do tych kolorów proponowałam bym kanapę o kolorze beżowym albo jakiś jasny może kremowa biel. chyba że koniecznie upierała by się Pani przy czarnym to proponuje zmianę koloru ścian

inspirator

Niestety podzielam zdanie przedmówców. Niestety dla Twojej wymarzonej kanapy. Albo ona albo kolor ścian - musisz wybierać bo jedno pomieszczenie jest za małe na tych 2 ;) bardziej widziałbym kanapę jasną coś jak w tym pomieszczeniu: http://bit.ly/2pNBv6 pasuje prezentuje się bardzo fajnie. Nie za bardzo widzę tam czerni...

Coguar

tez mi się tak wydawało, ale troche się boję bezowej kanap, bo moi rodzice maja jasno-beżową i bardzo szybko się brudzi...ale dziekuję za odp zastanowię się jeszcze:>

Odpowiedz w temacie

Mała czarna...kanapa

Edytuj wypowiedź

Mała czarna...kanapa

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja