Forum

Wnętrza - Sypialnia

Maleńka sypialnia

zetka73

Witam. Mam problem w aranżacji sypialni - być może ktoś z Was podsunie mi jakiś pomysł. Sypialnia w bloku - 1,80 szeroka i 2,80 długa. Maleństwo. Obecnie stoi w niej łózko długie 2,00x1,60 z wezgłowiem w kolorze jasna Olcha do tego komoda wysoka na 4 szuflady z IKEA a na niej 100 litrowe akwarium. To wszystko musi zostać. Chodzi bardziej o kolory i dodatki. Generalnie kolory ścian chciałabym w pastelowych ale nie mdłych kolorach dopasowanych do koloru mebli oraz narzuty której nie chciałabym zmieniać - a jest ona w złoto - miodowym kolorze. Podobają mi się zestawienia kilku kolorów na ścianach, łączone z tapetami itp. Dodam jeszcze że okno jest wielkości ok 90 cm po prawej stronie węższej ściany , na przeciwnej stronie po przekątnej od okna są drzwi ( również na tej wąskiej ścianie) Zdjęcia znajdują się w mojej galerii :)

LEDaTEC

Przy doborze koloru ścian należy przede wszystkim brać pod uwagę rodzaj dominującego we wnętrzu oświetlenia. Zdjęcia ciekawych aranżacji, porady dotyczące oświetlenia oraz pełną gamę opraw LED wbudowanych, nabudowanych, wiszących, ściennych i stojących oraz taśm LED, profili oraz innych akcesoriów oświetleniowych znajdziesz na stronie http://www.ledatec.pl/. Znajdziesz tam również namiary na Przedstawicieli, którzy z przyjemnością pomogą Ci w doborze odpowiedniego oświetlenia. Zobacz zdjęcie: http://www.ledatec.pl/admin/zdjecia/694.jpg

Gabrycha94

Ja skupiłabym się na uzyskaniu efektu optycznego powiększenia sypialni. I tutaj z pewnością trzeba starannie dobrać kolorystykę i typ oświetlenia. Wiadomo, że jasne kolory potrafią oszukać oko. Biel powiększy Twoją sypialnię, ale może też sprawić, że zapanuje w niej nuda!!!

Gumri

Jeżeli chcesz powiększyć optycznie pomieszczenie to musisz wybrać jasna podłogę i ściany. Bardzo dobrze wyglądają ciepłe kolory np. jasna kawa z mlekiem. Na podłogę jasne, naturalne drewno, która nie tylko powiększy pomieszczenie jak i stworzy w nim ciepły i przytulny klimat.

monix4

Pomyśl może o fototapecie takiej z uliczką lub czymś w rodzaju efektu 3d. Widziałam takie aranżacje na w formie http://demur.pl które wizualnie powiększają pomieszczenie i dają ciekawy efekt. Sama będę kłaść cos podobnego do korytarza aby go optycznie powiększyć.

LEDaTEC

Wszystkich, którzy planują zmianę oświetlenia swoich czterech kątów, zapraszam na facebookowy profil firmy LEDaTEC - tylko tam dowiecie się, jak uzyskać 25-procentową zniżkę na wszystkie oprawy: www.facebook.com/LEDaTEC

bareo

Fototapeta szybko Ci się znudzi, lepiej położyć tapetę ze wzorem na jedną ścianę. Fajny wybór ma Flugger.

zetka73

Dziekuję za odpowiedzi ale pytanie było zadane w 2010 roku :) juz dawno przedstawiłam zdjęcia w mojej galerii ze zmiana mi w sypialni :) Pozdrawiam

Gumri

I jak się spisuje ?

zetka73

Teraz sypialnia jest w takich kolorach i dodatkach jakie mi się podobają najbardziej zapraszam do mojej galerii

Anna31

Jeżeli dysponujesz niewielką sypialnią, skutecznie ją powiększych przyklejając na drzwiach tego typu naklejki http://oklejaj.pl/pol_m_Naklejki_Naklejki-na-drzwi-259.html

zetka73

W życiu chyba bym z takiego czegoś nie skorzystała - jestem przeciwnikiem wszelkiego rodzaju foto tapet - okropne

deccoina
zetka73 napisał:

W życiu chyba bym z takiego czegoś nie skorzystała - jestem przeciwnikiem wszelkiego rodzaju foto tapet - okropne

Też jestem zwolenniczką bardziej klasycznych rozwiązań jeśli chodzi o stałe elementy wnętrza (ściany i podłogę). Fototapeta szybko się może znudzić, a z wymianą nie jest tak łatwo. Lepiej sprawdzi się jakiś obraz.

Odpowiedz w temacie

Maleńka sypialnia

Edytuj wypowiedź

Maleńka sypialnia

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja