Forum

Wnętrza - Jadalnia

Mały salon - problem z ustawieniem telewizora

mirien

Witam, jestem w trakcie meblowania małego salonu. Mam problem z umieszczeniem telewizora i standardowa szafka nie wchodzi tu w grę. Potrzebuje czegoś oryginalnego, nie zajmującego zbyt dużo miejsca, i aby było dopasowane do wnętrza. Nie znam się kompletnie na tych wszystkich rozwiązaniach, co by było odpowiednie dlatego może Wy macie jakieś pomysły? Dzięki

michalina792

a nie myślałas może o podwieszeniu telewizora??oczywiście jesli to lcd??ja tak mam a tez mam maly pokoik

udekorowana

Nie napisałaś jakiej wielkości jest telewizor i czy jest to LCD czy starsza wersja?

PuppyGirl

Przede wszystkim - nie wiemy, w jakim stylu urządzone jest wnętrze Twojego salonu, więc ciężko coś polecić. Jeśli masz w miarę klasyczny wystrój, to może taki http://multizakupy.pl/Stolik_Anzys_Modern_RTVD_2.html stylizowany na retro będzie pasował? Zresztą zerknij na dział z meblami na mulizakupy.pl, mają spory wybór projektów w różnych stylach.

Futuri

Zgadzam się,tutaj najlepiej byłoby kupić stolik pod tv,zobacz jak szeroki wybór jest w naszym sklepie http://www.futuri.pl/kategoria,23_35,Stoliki_TV.html

midas

Także szukam czegoś do małego salonu. Najchętniej takiej szafki na telewizor, jaka pomieści dużo "skarbów". Mam małe mieszkanie i nie mam gdzie trzymać moich gratów. Brakuje mi w ofertach salonów meblowych czegoś funkcjonalnego. Jak już coś znajdę to koszt około 10tys... Nie ma niczego pośredniego między ikeą a comforty...

Scandiconcept_pl

Koszt 10 tyś zł? To naprawdę bardzo drogo i moim zdaniem można kupić dużo taniej,szukaj w dobrych i sprawdzonych sklepach internetowych,taki stolik pod tv można też zamówić u stolarza i nie wyjdzie drogo. Pozdrawiam www.Scandiconcept.pl

MagiaOrientu

Ogólnie rzecz biorąc takie stoliki pod TV nie są bardzo drogie. A najlepszym rozwiązaniem w przypadku małego salonu było by powieszenie TV na ścianie.

Anna565

Dobrze radzi michalina. Chyba najlepszym rozwiązaniem będzie podwieszenie telewizora, nie zajmie Ci to wiele miejsca, chyba że tylko tyle, że będziesz musiała zrezygnować z obrazu:) __________________________________ Projektuj z nami: http://idealnewnetrza.pl/architektura-wnetrz/

LozkaWodne

Ja także przyłączam się do tych opinii,ponieważ dzięki temu zyskasz naprawdę dużo wolnej przestrzeni,a tv będzie w widocznym dla wszystkich miejscu. Pozdrawiam www.LozkaWodne.pl

nadia90

Też uważam, że podwieszenie telewizora będzie najlepszym rozwiązaniem. My też mamy mały salon w nowym mieszkaniu i chcemy kupić uchwyt na TV z www.uchwyt.pl Nie ma sensu wciskać do pokoju komody skoro miejsca jest jak na lekarstwo.

overlord33

To że masz mały salon wcale nie znaczy, że nie możesz go fajnie urządzić ;) Ja zacząłem od kupienia stolika pod TV coś takiego http://www.uchwyt.pl/produkty/stoliki-tv-szer-do-85-cm/index.html ;) będę zmieniał jeszcze klika mebli i sofę

Sebko43

Jeśli chodzi o wybór odpowiedniego telewizora do salonu to tutaj zdecydowanie mogę polecić Ci abyś również zwrócił uwagę na propozycje od Manty, który posiada ich naprawdę fajną ofertę. Idą z nowościami w technologii ponieważ zadbali o wysoką jakość obrazu, wykonanie, czystość dźwięku oraz rozbudowane systemy jak Andorid, czy SmartTV. 

Mirella90

Dla mnie to jest niemal oczywiste, żeby zrobić panel dekoracyjny i podwiesić telewizor na ścianie. Ukryjesz tym sposobem wszelkie kable i telewizor wkomponuje się w przestrzeń. Tu można zaszaleć - jest wiele inspiracji dla różnych styli.

Odpowiedz w temacie

Edytuj wypowiedź

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja