Forum

Wnętrza - Pokój dziecięcy

Mapa w pokoju dziecięcym

Han_ka

Macie pomysł na zaaranżowanie takiej mapy: http://www.eduart.eu/category/7/ w pokoju dziecka? Zdjęcia mile widziane!

Asasinn11

Jak najbardziej za :)

porta

fajny pomysł! :) Widzę że różne mają te eduarty - moim dzieciakom przydałaby się tablica z pierwiastkami.

Kornela12

Ja bym proponowała gdzieś przy biurku lub jakimś stoliku gdzie Twoje dziecko odrabia lekcje i się uczy.

Han_ka

Ostatecznie mapa zawisła na wolnej ścianie tak, żeby był do niej non stop swobodny dostęp i nei było wymówek. :) zastanawiam się czy nie wziąć jeszcze tego poczetu królów polskich http://www.eduart.eu/category/5/?m=2.

olakoniesz

Na ścianę można np. właśnie królów Polski, a zamiast mapy globus na biurku, też się sprawdza :)

Rais

Takie historyczne gadżety doskonale nadają się od pokoju dzieci. :)

Tadeuszek

No wydaje mi się, że jest to całkiem ciekawy pomysł. Dziecko zawsze będzie mogła zobaczyć sobie na mapę i przy okazji dowie się wielu interesujących rzeczy na temat otaczającego nas świata. sam jak byłem mały miałem mapę w pokoju i dzięki temu nauczyłem się praktycznie wszystkich europejskich stolic

Hania123

A poza tym dziecko może poczuje chęć do podrózowania a co za tym idzie do poznania jezyków obcych ;X) wiem że to idealizowanie i teoretyzwanie ale pomarzyć zawsze można ;0

Rais

Widziałem w TV kiedyś taką mapę-zdrapkę. Też świetnie sprawdza się jeżeli chodzi o wystrój pokoju dziecka.

olesia28

Mapa magnetyczna jest fajnym pomysłem dla dzieciaków. One lubia takie bajery ;) Z taką mapą w każdej chwili mogą przyczepiać i odczepiać poznzne państwa i sprawdzać swoją wiedzę.

Han_ka

Poczet królów z eduart też już zawisł - na szczęście się zmieścił. Dzieciaki doczytują w Internecie różne ciekawostki na temat królów i doklejają różne karteczki na planszę, a przez to szybciej zapamiętują. :) Chronologicznie znają już wszystkich królów.

Odpowiedz w temacie

Mapa w pokoju dziecięcym

Edytuj wypowiedź

Mapa w pokoju dziecięcym

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja