Forum

Wnętrza - Pokój dziecięcy

Materac

karolinkaf4

Poszukujemy materaca do łóżka naszego brzdąca, wygodnego, dobrze zrobionego.

Marlena1795

Moja znajoma korzystała z materacy matador, i sa wygodne i zapewnia zdrowy i spokojny sen dziecka :)

kobra198

Nie wiem jak do brzdąców, ale my z mężem mamy juz miesiąc materac matador i jest naprawde wygodny, i w końcu mamy zdrowy i komfortowy sen.

kejsi

no to się trzeba będzie nieco wysilić, żeby odpowiedni znaleźć. Ale może poprzeglądaj oferty niektórych sklepów internetowych może tam znajdziesz coś fajnego.

Mebline_pl

Tutaj racja, największy wybór będzie w dobrych i sprawdzonych sklepach internetowych. z doświadczenia proponuję materac z pianki kokosowej,który jest bardzo wygodny i miękki. www.Mebline.pl

Gienka34

Ja proponuję gryczano-kokosowy. Są bardzo wygodne i dzieci chętnie na nich śpią. Ceny są porównywalne z innymi, zwykłymi materacami, te jednak zapewniają większy komfort :) Zresztą zerknij sama: http://mebledladziecka.com.pl/28-materace Masz tam spory wybór.

Odpowiedz w temacie

Materac

Edytuj wypowiedź

Materac

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja