Forum

Wnętrza - Salon

Meble do pokoju dziennego

SuperSofapl

Urządzanie salonu warto zacząć od wyboru odpowiedniej sofy lub narożnika. Warto wybrać takie, które nie tylko będą się świetnie prezentować, lecz także urzekną jakością wykonania. Zachęcamy do odwiedzenia naszego sklepu meblowego: www.super-sofa.pl Można tu znaleźć zarówno klasyczne, jak i nowoczesne rozwiązania - bogactwo modeli i kolorów sprawi, że każdy znajdzie coś dla siebie. W razie pytań chętnie pomożemy. Pozdrawiamy Super-Sofa.pl

AnmarMeble

To prawda, sofa lub narożnik odgrywają kluczowe znaczenie w każdym salonie, zresztą generalnie polecam postawić na komplet skórzanych mebli wypoczynkowych wysokiej jakości, które będą również wygodne. Nowe i ciekawe kolekcje znajdziecie na www.AnmarMeble.pl

majka100

Byłam u koleżanki w tą niedzielę w domku letniskowym całorocznym i spodobały mi się meble w takim kolonialnym stylu. Tylko pewnie dość dużo kosztują...

redropolska
majka100 napisał:

Byłam u koleżanki w tą niedzielę w domku letniskowym całorocznym i spodobały mi się meble w takim kolonialnym stylu. Tylko pewnie dość dużo kosztują...

----- Meble w stylu kolonialnym są przepiękne, to prawda! Ciemne drewno wygląda bardzo elegancko, ale rzeczywiście takie meble są dość kosztowne. Jeśli nie możemy pozwolić sobie na kolonialny wystrój, może warto postawić na akcenty w tym stylu? Na przykład stolik albo regał, do tego obraz imitujący starą mapę świata lub plakat botaniczny w stylu vintage.

sandruszka

Każdy ma swój styl - do mnie jakoś bardziej przemawia jednak nowoczesnośc. Nigdy nie lubiłam staroci i takich wykonczen na wzor czegos z dawnych lat. Przyszłość to nowczesnosc zwlaszcza ze takie meble sa naprawde i komfortowe i maja bardzo oryginalny design. Przykłąd to chociazby mebloscianki z wbudowanymi podswietleniami. Widzialam takie w salonie agaty - sprzedawca pokazal nam jak beda sie prezentowaly w calej okazalosci. Podswietlone wieczorem stworza bardzo klimatyczny nastroj i w takim ukladzie zbedne sa dodatkowe lampki stolowe, ktorych u nas zawsze bylo sporo

DecoRoom

Styl jest oczywiście kwestią gustu tylko i wyłącznie, natomiast już samo zaaranżowanie pomieszczenia w danym stylu, jakość wykonania, dobrane materiały, niezależnie od stylu powinny być na jak najwyższym poziomie. https://www.facebook.com/decoroom.eu/

Martynaxx

Meble pokojowe sprzedawały się u nas chyba najlepiej. Na wymiar, czy może w gotowych zestawach – wszystko zależy od was. Dekorując własny pokój, niezależnie czy jest to miejsce dla waszego dziecka, czy może pomieszczenie do pracy biurowej z domu nie będzie problemu z poinformowaniem o tym firmy, która dostarcza takie meble.http://cdprint.com.pl/wyposazenie-wnetrz/zamowienie-mebli-do-pokoju/

DecoRoom

W pokojach jeśli budżet pozwala, równiez można pokusić się o meble na wymiar od dobrego stolarza.

https://www.facebook.com/decoroom.eu/?ref=br_rs

Atlantic_grzejniki

Proponuję stolik nawiązujący do stylu z lat 60-70-tych, który wykonano z jasnego drewna. Do tego sofa obita tkaniną w szarym kolorze.

Kontrastem dla tych jasnych barw, będzie jedna ze ścian w intensywnej, niebieskiej barwie, na której kontrastował będzie grzejnik.

Atlantic F119

tajusta30

Meble są ciekawe, sama jednak nie wiem czy bym się na coś takiego zdecydowała. Jak dla mnie zbyt dużo jest tutaj niebieskiego a pomieszczenie po prostu razi tym kolorem ;)

Wolę spokojniejsze barwy takie jak: szarość, biel,ewentualnie odrobina zgaszonego kremu. Kolorowe rzeczy wolę zdecydowanie bardziej w dodatkach....

Przeglądałam sobie ostatnio meble w niektórych sklepach i wpadły mi w oko meble w sklepie Villadecor:

https://www.villadecor.pl/117-fotele

Mają moim zdaniem świetne fotele. 

LedsStore_pl

Takie meble powinny się nam przede wszystkim podobać i być wysokiej jakości wykonania. Oczywiście w pierwszej kolejności zdecydowanie polecam wybrać narożnik tapicerowany plus fotele.

a_kowal

Do pokoju dzienego proponuję coś jasnego jedank nie białego, tak żeby nie było zbyt sterylnie, tu jest kilka fajnych propozycjimebli do salonu

Narożnik z reguły jest najlepszym rozwiązaniem jak na przykładach

traczka

No ja nie mogę polecić mebli w ciemnych kolorach. Już raz takie miałam i ich utrzymanie w czystości bywa prolematyczne. Na ciemnych kolorach widać wszystko. Masakrycznie odznacza się kurz. Juz nie moglam się z czasem na swoje meble patrzeć. 

Polecam za to szarość:

https://meblearkadius.pl/szare-meble-do-salonu/

Bardzo modny ostatnio kolor. I świetnie prezentuje się w tekstyliach, jak tutaj:

Zosia_K

Ja mam bardzo dobre doświadczenia ze sklepem Mirjan24. Szczególnie fajne są ich inspiracje - mają dużo zdjęć produktów w różnych aranżacjach także nawet jak ktoś niema przestrzennej wyobraźni tak jak ja to spokojnie ogarnie 

Odpowiedz w temacie

Edytuj wypowiedź

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja