Forum

Wnętrza - Kuchnia

Meble dwukolorowe

DonMatteo92

Witam. Posiadam małą kuchnię. Meble muszą być ustawione na dwóch ścianach na przeciwko siebie. Chciałbym aby meble były w dwóch kolorach. Wymyśliłem projekt i chciałbym dowiedzieć się czy będzie on odpowiedni. Szafki górne - w kolorze dąb mleczny (jaśniejszy niż wanilia), szafki dolne - wiśnia pensylwania. Ściany w kolorze "słoneczny pocałunek" firmy Dulux, płytki na ścianę jasno-żółte . Podłoga ciemne panele. Zastanawiam się jaki wybrać blat do mebli. Proszę o szybką odpowiedź. pozdrawiam

billie

Mnie osobiście znacznie bardziej podobają się w kuchni meble jednokolorowe, są bardziej stylowe. Ale takie zestawienie kolorów o jakim piszesz jest w porządku, na pewno będzie sprawiało wrażenie ciepłego wnętrza. Ja bym blat wybrała jasny do takich mebli. Ciemne blaty są fajne, jak się ma ciemne meble

ewelina4114

Twoja kolorystyka mebli podoba mi się.Blaty ciemne są ładne ale myślę że bardziej praktyczne są jasne..pozdrawiam

ewelina4114

Gdybym miała ciemne meble na pewno nie dałabym ciemnych blatów

simply

wiesz co powiem szczerze, że jak tylko przeczytałam o tym jakie chcesz kolory zastosować w kuchni to tak sobie pomyślałam, że czegoś w tej kuchni będzie brakować, ale co tam to można zmienić szybko jakimiś dodatkami, żeby pomieszczenie nieco ożywić;) mnie się podobają dwukolorowe meble tylko może nie koniecznie byłabym za tym, żeby podzielić na część górną i dolną. może lepiej byłoby, gdyby te kolory się zwyczajnie przeplatały między sobą?? wiecie o co mi chodzi, co druga szafka w jednym kolorze. tak mnie się bardziej podoba;)

Chr1su

Meble dwu kolorowe - okej , ale wtedy także przydało by się zrobić coś ze ścianami . Jakieś naklejki albo fototapety . Najlepsza do takiego zadania jest firma Mama Studio , która zajmuje się drukiem wielkoformatowym - druk fototapet , druk naklejek , druk obrazów na płótnie canvas , druk plakatów , druk na papierze , druk na folii i inne . Zapraszam na stronę - http://www.mama-studio.pl W celu uzyskania informacji .

NewArt

Jasne blaty są łatwiejsze w utrzymaniu czystości,poza tym mniej widoczne z biegiem czasu jest ich zużycie w porównaniu z blatami ciemnymi...Jeśli chodzi o kolorystykę całłłkiem ciekawa.....

mika31
DonMatteo92 napisał:

Witam. Posiadam małą kuchnię. Meble muszą być ustawione na dwóch ścianach na przeciwko siebie. Chciałbym aby meble były w dwóch kolorach. Wymyśliłem projekt i chciałbym dowiedzieć się czy będzie on odpowiedni. Szafki górne - w kolorze dąb mleczny (jaśniejszy niż wanilia), szafki dolne - wiśnia pensylwania. Ściany w kolorze "słoneczny pocałunek" firmy Dulux, płytki na ścianę jasno-żółte . Podłoga ciemne panele. Zastanawiam się jaki wybrać blat do mebli. Proszę o szybką odpowiedź. pozdrawiam

Kolorystyka jest co najmniej intrygująca, tyle że jeszcze nie jestem pewna w którą stronę. Po pierwsze skłaniałabym się ku jasnym blatom - jak ktoś już wspominał nie widać na nich tylu smug, a przy tym skoro szafki dolne i panele są ciemne, to trzeba jakoś urozmaicić kolorystykę pomieszczenia. Fajnie byłoby zobaczyć wizualizację projektu, który wymyśliłeś, bo właściwie wtedy będzie najlepiej osądzić które pomysły są trafione, a nad którymi lepiej się zastanowić.

diag
DonMatteo92 napisał:

bartesso

Ja bym raczej nie łączył dwóch rodzajów drewna, czyli wiśni z dębem. www.czerniawski-meble.pl

gosiazakopane

na moj gust wydaje mi sie ze male pomieszczenia powinny miec jak najjasniejsze kolorki lubie te kolory robie kuchnie w kolorze cynamonu debowe szafki beda tylko olejowane polecam

Baltazzar

Blaty jaśniejsze są lepsze niż ciemne - większość zabrudzeń "kuchennych" jest raczej jasna, więc wspaniale widoczna na ciemnym. A kolory - niezłe, będzie optymistycznie w takiej kuchni. http://xrl.us/bhkcpn

Odpowiedz w temacie

Meble dwukolorowe

Edytuj wypowiedź

Meble dwukolorowe

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja