Forum

Wnętrza - Jadalnia

Meble i dodatki do wnętrza

Lionek

Hej jeżeli szukacie miejsca, które skupia w sobie produkty z kategorii Home&Living z setek sklepów internetowych, wpadnijcie na stronę https://www.mylionshome.pl/ a na pewno się nie zawiedziecie :grin: jako, że jest to portal zrzeszający w sobie wiele sklepów internetowych, zaoszczędzicie trochę czasu na poszukiwaniu odpowiednich mebli czy dodatków, ponieważ wszystko znajdziecie na jednej stronie, sprawdźcie sami!

Regem_pl

Dzięki za adres, na pewno w wolnej chwili tam zerknę i napiszę swoją opinie czy warto, a tak generalnie teraz w okresie przed świętami można znaleźć szereg promocji i rabatów właśnie na wybrane dodatki :) www.Regem.pl

Makrodom_pl

Jeśli poszukujesz solidnych mebli w przystępnej cenie to wpadnij do naszego sklepu internetowego: https://www.makrodom.pl/. Mamy nadzieję ze znajdziesz tu coś dla siebie, zainspirujesz się naszymi wizualizacjami lub polecisz nasz sklep znajomym:) Zapraszamy!

aldoonna

Jeszcze proponuje zajrzec przy okazji zakupow do salonu agaty bo jak sie okazalo tam tez sa akcesoria w stylu dodatków. Sama nie wiedzialam, ale jak bralismy u nich ostatnio naroznik to i trafiłam na kilka perełek w tym nowy dywan shaggy i zasłonki. Jakość naprawde super a cena nizsza niz w wiekszosci tego typu sklepow z akcesoriami

Rzasa

Jeśli jesteśmy już przy ładnych, ciekawych i solidnie wykonanych meblach, to nie sposób pominąć także naszych kolekcji ze strony www.Rzasa.pl gdzie każdy znajdzie coś dla siebie.

izka654

Jako dodatek do wnętrza fajnym pomysłem jest zamontowanie na ścianie panelu ze sztucznych roślin. Nadadzą one wnętrzu głębi oraz charakteru. Z resztą człowiek mieszkając w mieście w blokowisku tęskni za przyrodą a to może być jej taki namiastek :) Ja sobie taki panel zamontowałam w jadalni, zamawiałam go z green-designers.

izka654

Jako dodatek do wnętrza fajnym pomysłem jest zamontowanie na ścianie panelu ze sztucznych roślin. Nadadzą one wnętrzu głębi oraz charakteru. Z resztą człowiek mieszkając w mieście w blokowisku tęskni za przyrodą a to może być jej taki namiastek :) Ja sobie taki panel zamontowałam w jadalni, zamawiałam go z green-designers.

RadStol

A zaglądaliście już na RadStol.pl ? Jeżeli nie to teraz tym bardziej warto, znajdziecie ciekawe promocje i rabaty na wybrane meble, zapraszamy :)

tajusta30

Zamawiałam przez internet. Większy wybór, znacznie korzystniejsze ceny. No i nie mogłam znaleźć stacjonarnie tego co by mi odpowiadało ( no może znalazłam jeden komplet do salonu jaki mi się podobał, jednak cena już niekoniecznie tak bardzo mi się podobała jak sam komplecik ;)0

Meble kupiliśmy w tym sklepie;
http://zamowmeble.pl/content/74-meble-swidwin

Przyznam, ze początkowo obawiałam sie trochę zamawiania przez internet, jednak meble przyszły dokładnie takie jak sobie wymarzyłam. Bardzo dobrze wykonane. 

Sylwienna

Kielecka Fabryka Mebli- najlepsi!

bibitka

Sklep https://www.makrodom.pl/ dysponuje bogatym asortymentem mebli mieszkaniowych.  Kupowałam tam stół do jadalni w prezencie dla rodziców na 50lecie mama jest bardzo tradycyjną osobą, ale stół drewniany w stylu nowoczesnym bardzo jej się podoba planuje teraz w takim stylu urządzić całą jadalnię. 

RadStol

Akurat w kwetii dobrych, solidnie wykonanych oraz ładnych mebli do swojego domu, jadlani- zerknijcie także na nasze kolekcje www.RadStol.pl gdzie teraz znajdzicie ciekawe promocje.

amek11

Ja polecam Kielecką Fabrykę Mebli . Ogromny wybór, przystępne ceny i do tego ekspresowa dostawa. 

MebloDom_com_pl

Skoro juz mowa o dobrych i sparwdozncyh sklepach z meblami, dodatkami to zdecydowanie poelcam zerknąc takkże do nas na MebloDom.com.pl  gdzie każdy znajdzie swoje wymarzone meble :)

supermario

Ja uwielbiam wypady do Ikeii w celu kupienia właśnie takich dodatków. W oczy rzuci się nam czasami coś tak fajnego, o czym w ogóle nie myśleliśmy, a nie mieliśmy zamysłu. Super sprawa, polecam!

RadStol

Jeżeli chodzi o komplet mebli do jadalni w postaci krzeseł wraz ze stołem, polecam zwrócić uwagę także na nasze kolekcje RadStol.pl  teraz mamy kilka ciekawych rabatówi promocji :)

martakotlar88

Noszę się z zamiarem urządzenia jadalni i potrzebuję krzeseł, znalazłam ciekawą ofertę na stronie:https://www.centrumkrzesel.pl/jadalnia-/133/c

Może ktoś z Was kupowł od nich krzesła, ma jakieś doświadczenia i może coś doradzić ? Ceny są dość dobre, a i na zdjęciach wyglądają dość dobrze, ale to tylko zdjęcia. Z góry dzięki za pomoc.

SalonMeblowy_net

Warto spędzić trochę czasu nad wybieraniem mebli czy dodatków, gdyż takie rzeczy bardzo wpływają na to jak nasze mieszkanie odbierają inni ludzie a w efekcie zawsze wybieramy to co nam się podoba, zerknijcie do nas- chetnei doradzimy podczas wyboru odpowiednich mebli :)

Odpowiedz w temacie

Edytuj wypowiedź

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja