Forum

Wnętrza - Kuchnia

Meble na wymiar - mozecie kogośpolecićw Warszawy?

skitles
andziks napisał:

To nie jest żadna promocja - tyle zawsze wychodzi. Nie słyszałeś np. o kuchnie.pl ? Zamawiasz w zasadzie dokładnie te same meble, z tych samych materiałów, ale cena jest bez porównania niższa. Poważnie nic o tym nie wiesz?

Ale, że co zawsze wychodzi? Robisz kuchnie za 10 tys to płacisz 10 tys. W tym wypadku dodatkowo dostaniesz 1300 zł na cokolwiek, także to tak jakbyś miała o tę sumę tańszą kuchnie. Więc jak to zawsze tyle wychodzi? Jak o tych Twoich kuchniach nie słyszałam, robiłam z inną firmą i tylko o niej mogę wyrażać opinię

plota

Te kuchnie oferują meble na wymiar, które zamawiasz w necie. Jak dla mnie to spore ryzyko

skitles

No dokładnie. Nie wiem jak można w ogóle porównywać oba te sposoby zakupu. A materiały nie są te same ;)

aganiok

w Wawie polecam meble na wymiar topstol.eu

olivia25

W Warszawie polecam Max Kuchnie, na pewno wiele osób słyszało o ich kuchniach na wymiar. Myślę, że to naprawdę dobre rozwiązanie, dla osób, których kuchnie nie posiadają standardowych wymiarów. Różnego rodzaju inspiracje aranżacyjne można zobaczyć na ich stronie: https://www.maxkuchnie.pl :)

warszawianka_34

Mogę polecić Fabrykę Mebli Rawa. Mają doświadczenie na rynku i bardzo ciekawe pomysły, wystarczy popatrzeć na ich projekty: http://www.zania.pl/index.php/kuchnie/ Robią wrażenie ;)

summer99

Fajne projekty, tylko obsługa słaba www.szafywawa.pl Jeśli ktoś z Was będzie korzystał z usług tej firmy - to pamiętajcie, ZANIM zapłacicie im za całość projektu, nie pozwólcie, żeby zostawili "jedną drobną rzecz do dokończenia". Ja się zgodziłam, i tak już czekam drugi miesiąc... Strasznie trudno też się doprosić o rachunek... Projekt i wykonanie są ok, tylko niestety, trzeba ich strasznie pilnować i baaaardzo trudno się doprosić o dokończenie i wystawienie rachunku, kiedy już dostają przelew.

maraino55

Robiłem jakiś czas temu na zamówienie krzesła drewniane w firmie edar. Tyle, że firma mieści się w Zembrzycach. Na ich stronie edar.com.pl możesz obejrzeć galerię ich produktów. Robią bardzo ładne i solidne meble.

Monia10

Ja polecam studio mebli kuchennych Artii, zamawiałam u nich kuchnię. Robią wszystko na wymiar, meble są bardzo solidne, myślę że spokojnie posłużą długie lata. Do tego można sobie dobrać sprzęt AGD, efekt końcowy jest bardzo zadowalający.

Sloonce

Zajrzyj na centrum.meble.pl Sam wykonujesz projekt mebli, wybierasz fronty i wymiary. Po chwili masz wycenę mebli. Zamawiasz i w sumie po tygodniu masz gotowe meble. Cena mebli- o 30% niższa niż na mieście, a jakość i materiały takie same. Meble dostajesz w paczkach do samodzielnego montażu, ale możesz też poprosić firmę o złożenie.

ana08

Polecam wszystkim meble firmy STAN z okolic kozienic, co prawda firma nie jest zlokalizowana w Warszawie, jednak ceny mają niższe w porównaniu do warszawskich, i jakość wykonania jest bardzo zadowalająca, szef bardzo kontaktowy, indywidualnie podchodzi do każdego klienta, zamówienie zrealizowane w wyznaczonym terminie, pan godny polecenia. Jestem naprawdę zadowolona z wykonanej usługi, kuchnia wygląda bardzo ładnie. nr kontaktowy do pana Bronisława 693 703 252

pabbisiak

polecam Mobelsystem. Co prawda nie jest to Warszawa i okolice ale robią solidne projekty http://www.mobelsystem.pl/realizacje/ oraz szaf wnękowych i garderoby. Mój kuzyn korzystał z ich usług i zamówił meble w naprawdę atrakcyjnej cenie, cenił sobie ich profesjonalne podejście do projektowania.

nataliapstryk

Zakup mebli wiąże się z decyzją i inwestycją długoterminową, dlatego warto się zastanowić, które rozwiązanie będzie najlepsze. Meble na wymiar dopasowane są indywidualnie do twoich potrzeb, w każdym momencie możesz zadecydować jak chcesz by wyglądały. Dodatkowo decydujesz o wzorze, rozmieszczeniu, wielkości. Masz więcej możliwości niż w przypadku gotowych mebli wprost ze sklepu. Powierz kuchnię profesjonaliście, który wykona zlecenie odpowiadające Waszym potrzebom tworząc indywidualny projekt specjalnie dla Was. Wzornictwo, technologia są indywidualnie przygotowane dla Klienta. Zgodnie z naszą 70-letnią tradycją, przygotowujemy projekty i tworzymy meble z pasją. Nasze salony istnieją w różnych miastach w całym kraju. Wejdź i sprawdź dla siebie dogodną lokalizację WFM KUCHNIE www.wfm-kuchnie.pl

magdala

dostałam z polecenia, teraz po urządzeniu mieszkania ja tez polecam Pana Tomasza Brzyskiego z Brzyski Design. Konkretny stolarz z dużą wiedzą w branży, umiejętnościami i uczciwym podejściem do człowieka- a ja coraz mniej takich osób spotykam na swojej drodze. Ma przede wszystkim dobre pomysły i praktyczne podejście do tematu. Jakość wykonania bardzo dobra z dbałością o detale, cena przystępna.

mariusz1a

http://livingroom.com.pl/projekty/prywatne pozwala na idealne dopasowanie mebli do mieszkania

Aga15316

Z czystym sumieniem moge polecic firme Meblo dzialajacej na terenie Warszawy i okolic.. Pan Marcin jest stolarzem z powolania, ktory ma bzika na punkcie detali. Wykonana dwa lata temu kuchnia, szafy wnekowe i meble lazienkowe do dzis bez zadnych usterek. Swietny kontakt i profesjonalna obsluga ;) Tel: 694 778 391

mankell

A patrzyłaś już na abcremont.pl ? To ostatnio dosyć popularna strona, podobno robią całkiem niezłe meble na wymiar. Widziałem, że mają kuchenne i nie tylko.

Kris642

Ja mogę polecić firmę MebelSerwis - http://www.mebelserwis.pl/ z Warszawy. Sam korzystałem ostatnio z ich usług i jestem bardzo zadowolony. Ceny bardzo konkurencyjne patrząc na inne firmy, nie odbiegając przy tym przy jakości wykonania zamówionych mebli.

aaaneta29

Ja mogę polecić pana Michała robił mi kuchnie salon a teraz na święta szafę .rewelacja doradził wymierzył i w dodatku tanio bierze jego nr 790 899 070 mebgon@o2.pl polecam

bleryk

http://www.belbazaar.pl/ tutaj są bardzo dobre jakościowo meble. meble belbazaar są naprawdę oryginalne i w dodatku wytrzymałe

Odpowiedz w temacie

Edytuj wypowiedź

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja