Forum

Wnętrza - Kuchnia

Meble na wymiar w okolicach Krakowa, Bochnii lub Limanowej...???

wojtekk

Znacie jakąś dobrą firmę robiącą meble kuchenne w okolicach Krakowa za przystępną cenę :) ?

szeherezada

Na pewno robi Black Red White. Czy za przystępną cene? To zależy co to dla Ciebie znaczy.

eurostyl

BRW? Strach się bać.... A może troszkę egzotyki z Wałbrzycha? Zachęcam do kontaktu. Pozdrawiam, Marek tel. 074 66 44 333

aweka

wlasnie jestem na etapie szukania mebli kuchennych w Krakowie, marza mi sie drewniane, a to znaczy -wydanie fortuny, sprawdzalam ceny w BRW- drogo jak na meble ktore maja JEDYNIE fronty drewaniane, poza tym to sa szablony, trzeba dodatkowo placic za nietypowe wymiary szukam i szukam, ale te terminy, ze o cenach nie wspomne! :[

zbludzanka1

W NOWYM SĄCZU TRYBUCH ROBI DOBRE MEBLE I W MSZANIE TEŻ JEST FAJNY SKLEP

edwardGa09

Witam, z tego co mi wiadomo to firma z Laskowej często i bardzo fajne mebelki robi zarówno drewniane jak i z MDF za przystępną cene.Widziałem zrobione przez nich meble,fajna sprawa.Polecam

berti847

Nie mam zastrzeżeń do mebli które mi do sypialni robili ludzie z MJ i Synowie -fajnemeble.net. Najbardziej się cieszę z dużej szafy z przesuwnymi drzwiami, akurat udało się ją wstawić do wnęki także już nie ma pustej przestrzeni która by się marnowała. Jest pojemna, można tam upchać praktycznie wszystko, więc już łatwiej jest nam porządek w domu utrzymać, rzeczy się nie walają gdzieś po krzesłach i ziemi tak jak to było wcześniej.

RobeConcept

Dzień dobry, jesteśmy producentem mebli, u nas www.robeconcept.pl można zamówić meble na wymiar. tel. 502-522-660, e-mail: kontakt@robeconcept.pl

Mirka1999

Pomiary w ten sam dzień po kontakcie zrobili mi http://indecokrakow.pl. U innych producentów nawet do tygodnia czas oczekiwania. Dla mnie to jedna z lepszych oznak jakości. Meble do tego montują zgodnie z założeniami aranżacyjnymi. Żadnego syfu u mnie po sobie nie zostawili.

Odpowiedz w temacie

Edytuj wypowiedź

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja